Джерело
Viikavi | Думаю, раз мені нема що сьогодні постити, саме час показати прекол, що...
1 430 Охват/переглядів
2025-12-28 18:55
Повідомлення №5233
Думаю, раз мені нема що сьогодні постити, саме час показати прекол, що стався ще 22 числа. Я вже писала про це в своєму діскорді, бо це ідеальний контент, щоб показати іноземцям, які «прості росіяни» невинні. Ітак всі ми знаємо про купу тематичних каналів в тг, котрі постять контент просто беручи його з інету і перезаливаючи його в канали. Я ще з давніх часів, як була в руарті ненавиджу ці канали, бо для них є нормою зливати платний контент авторів з Патреону на 50к+ аудиторію, плативши тільки за одну підписку. Мені щастило, мою роботу з Патріка нікуди не зливали в такі канали, бо я не не щоб тоді була прям сильно популярна, але я знаю що мої арти по ЖЖК туди частенько попадали. З цим нічого не зробиш, легше забити хуй чим вести з ними діскусії. Але цього разу, тупа адмінша подібного каналу, натрапила в твітері на арти по діаманту і ця тупорила не помітила на артах #russiaisaterroriststate запостивши їх в руснявий канал)))) Буквально у русні стався вибух на 100+ коментів з методички «мистецтво поза політикою» «а чо ми всі винні» «хай вона здохне» Чесно, ліпшого контенту, щоб показати, які ці прості невинні росіяни гнилі не існувало.Також добавлю, що саме тому, я частенько проводжу чистку, баню всюди акаунти, які мені попадають з ру нікнеймами чи описами. Хочете спілкуватись на їх мові? Будь ласка, але в моєму соц просторі вас не буде)))Самі ліпші скріни, які я наробила закину в коменти⬇️ А в діскорді, якщо прям цікаво можна глянути, яка я крутишка розписала підґрунтя на кожне їх речення ТУТ але воно на англ все