Джерело
Viikavi | Вона виставила спідпейнт на твій тгк, і як я і думала це запис екрану ...
1 510 Охват/переглядів
2025-07-30 17:25
Повідомлення №4916
Вона виставила спідпейнт на твій тгк, і як я і думала це запис екрану що взагалі не є пруфом в питанні ШІ Дуже хаотичний скетч ну окей 1. Позабавило шо вона «змінила аутфіт персонажу на спідпейн» а знаєте чому змінила? Бо малювати ту вийобисту пряжку яка була в першому розділі без генерації певно тєжко))) шорти то звісно легше ахахахаха2. Вона дуже впевнено говорить про «спрощення роботи з 3д» але при тому в першому розділі в неї динамічні пози без помилок, а тут вона зробила плече з…звідки воно взагалі іде? Спини? Ти вивернула персонажа нормально в 1 розділі а в другому розділі на скетчі його не змогла вивернути?? Людина не розуміє, як працює процес роботи і нахуясь ліпить тіні на скетч? Нашо? Які комішки коли в тебе нема ніодного іншого акаунту з артами? Ти на преколі? 🙂Знову повторю, нові спідпейнти які вона спеціально зробила ніяк не є пруфом того, що вона не юзає ШІ, тим більше витягнутого з програми записом. Це ніяк не пояснює косяки минулих артів з який почалась розмова взагалі. Єдина твоя «таємниця створення» це те що ти піздаболка