Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Відсіч
Додано 14 лип 2024

Відсіч

@vidsichu
Кількість підписників: 65 039
Фото: 8,290
Відео: 1,450
Посилання: 2,900
Опис:
Небайдужі громадяни. Зв‘язок: @mr_hesse Instagram: https://instagram.com/vid.sich
Джерело

Відсіч | 14 березня Президент привітав військових Сил оборони з Днем українсько...

Логотип телеграм спільноти - Відсіч Відсіч @vidsichu
18 400 Охват/переглядів 2025-03-17 21:49 Повідомлення №10280
14 березня Президент привітав військових Сил оборони з Днем українського добровольця.Це особливе свято, яке існує лише в нашій країні. Це не офіційний день Збройних Сил, не день Нацгвардії, і навіть не День захисників і захисниць. Це день добровольця — воїна особливої касти, який прийняв рішення йти у військо не через вигідні умови контракту чи страх бути зловленим ТЦК, а за покликом серця. Добровольці — це основа нашого війська, основа спротиву, основа української незалежності.Можливо, не всі надають достатнього значення цій даті, але вона є однією з найбільш значущих в Україні. І вітати цього дня потрібно не всіх військових (при всій повазі), а саме добровольців.Це важливо, адже ми так довго говоримо про необхідність викорінення спотворених традицій на кшталт «23 лютого» в наших зросійщених школах, коли дівчата вітали хлопців подарунками лише за ознакою статі. Такі штучні традиції слід залишити в минулому. На День захисників слід вітати захисників, а на День добровольця — добровольців, а не всіх, до кого простіше «дотягнутися».До чого я це пишу?Того ж 14 березня Президент привітав багатьох, безперечно, достойних людей. Але він не відзначив жодного бійця підрозділу, який стояв у витоках українського добровольчого руху і досі залишається єдиним підрозділом Сил оборони, що майже повністю комплектується добровольцями.Це підрозділ, який є втіленням самого поняття «доброволець». Це його принцип, це його основа. Але цього дня «Азов» не отримав ні приїзду Президента, ні згадки, ні бодай однієї відзнаки для своїх бійців.Відзначення військових має йти згори. Люди повинні бачити, що найкращі підрозділи та найвмотивованіші добровольці отримують гідне визнання з боку влади та вищого військового командування як приклад для наслідування.Натомість ми бачимо лише два варіанти: або нагородження «для галочки» з хаотичним відбором бійців, або свідоме упереджене ставлення до добровольців і безпосередньо до «Азову».Можливо, комусь це здається дрібницею. Так, це не найбільша проблема нашої армії. Але коли бійці не відчувають справедливості у питаннях нагород, уваги Президента чи державного визнання, це підриває довіру та деморалізує військо.Мені особисто соромно перед бійцями «Азову», які ще у 2014 році пішли на війну добровольцями, досі воюють і, попри все, цього дня відчули повне ігнорування заслуг свого підрозділу Президентом України.🫠SLON FM