Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Відсіч
Додано 14 лип 2024

Відсіч

@vidsichu
Кількість підписників: 65 039
Фото: 8,290
Відео: 1,450
Посилання: 2,900
Опис:
Небайдужі громадяни. Зв‘язок: @mr_hesse Instagram: https://instagram.com/vid.sich
Джерело

Відсіч | Гетьманцев хоче оподатковувати всі посилки, які купляються на закордон...

Логотип телеграм спільноти - Відсіч Відсіч @vidsichu
27 800 Охват/переглядів 2025-01-16 09:42 Повідомлення №9980
Гетьманцев хоче оподатковувати всі посилки, які купляються на закордонних маркетплейсах, без виключень.Нагадаю, там 10% ввізне мито та 20% ПДВ, яке нараховується на всю суму посилки з ввізним митом.Тобто, ви закупили комплектуючих для ФПВ на аліку на 100 баксів, заплатили податків ще на 32 бакси (110 баксів товар + мито та 22 бакси - ПДВ).Маємо здорожчання на 32%.Тобто, епоха фпв по 350-400 баксів скоро скінчиться. Будуть всі від $450-470.Більш того, через вже існуючі ідіотські обмеження, виробники ФПВ та інших речей для армії не можуть купляти все відразу - доводиться дробити по 150 євро (існуючий ліміт) на добу.Я постійно з цим стикаюся, коли потрібно замовити частину комплектуючих на Цукорки.Мені пропонували варіанти, як доставляти взагалі в сіру за комісію та подовжені строки доставки. Я так не граю.А хтось - скористується.Якщо безподатковий ліміт приберуть взагалі - більшість b2c логістики тупо піде в тінь, а поштові оператори надовго "ляжуть" через необхідність розмитнювати 99% міжнародних відправлень.Зараз ця цифра не перевищує 15-20%.Цього нешановного пана, який вважає, що "бізнес треба общипувати як гусака, щоб ніхто не помітив", треба відправити на смітник. В кращому випадку.Ось я не розумію. Є тєло, яке займається відвертим шкідництвом під час війни.Якого хєра він там ще є головою подактвого комітету ВР?🇺🇦Підписатися на канал🇺🇦