Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Життя Ніни 💅 #УкрТґ
Додано 24 тра 2021

Життя Ніни 💅 #УкрТґ

@vid_ninu
Кількість підписників: 401
Фото: 17,200
Відео: 1,530
Посилання: 4,040
Опис:
Багато процесів косплею, букв, дуп, чужих тіктоків, мемів? 🤌 Чат дуже душний - @ninu_chat Більше в закріплених 🫡 Всі посилання: https://beacons.ai/nina_fenrir Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/76UambGuKS
Джерело

Життя Ніни 💅 #УкрТґ | Став помічати, що дуже багато людей що займається 3д-друком дуже знева...

Логотип телеграм спільноти - Життя Ніни 💅 #УкрТґ Життя Ніни 💅 #УкрТґ @vid_ninu
91 Охват/переглядів 2026-05-04 13:25 Повідомлення №39148
Став помічати, що дуже багато людей що займається 3д-друком дуже зневажливо ставляться до власної безпеки. Друкують ABS і фотополімерами вдома, закритих кімнатах, або в робочий зоні, де самі ж і сидять, не провітрюють приміщення при роботі принтера.Друзі, так робити не треба. Я розумію що ABS дешевий пластик, і його не складно обробляти, але ABS - він же акрилонитрилбутадієнстирол, при нагріванні викидає в повітря той самий стирол. Стирол - канцероген (викликає рак), дуже шкідливий для центральної нервової системи, загальнотоксичний яд. Викликає запаморочення, втрату пам`яті, і цілий букет інших порушень. Про фотополімерні смоли для dlp\sla принтерів теж нічого хорошого сказати не можна, там все те ж саме для ЦНС і дихальних шляхів, а ще деякі види смоли викликають хімічні опіки при контакті зі шкірою.А ви цим в хаті дихаєте. Дбайте блять про власне йобане здоров`я, бо ніхто крім вас не подбає. Те що воно не сильно смердить, не означає що воно безпечне.Якщо не вірите моїм словам, то от вам англомовні документи про хімічну безпеку:https://drive.google.com/file/d/1QC7iZDf6_lwv1Kfw2QlzvnAbbs5HhmPO/view