Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віктор Шакирзян / Рівненська міська рада
Додано 14 лип 2024

Віктор Шакирзян / Рівненська міська рада

@victorshakirzyan
Кількість підписників: 5 522
Фото: 5,600
Відео: 1,520
Посилання: 559
Опис:
Офіційний Telegram-канал Секретаря Рівненської міської ради, виконуючого обов‘язки міського голови Рівненської територіальної громади

👥 Кількість підписників

5 522
Середній/День:: +5
Середній/Тиждень:: +20
Середній/Місяць:: +82

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 615
Середній/День:: 1,370
Середній/Тиждень:: 1,566
ERR: 47.36%

📊 Кількість повідомлень на день

5.2
Останній день: 9
Середнє за тиждень: 7.1
Середнє за день: 5.2

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

БРУКІВКУ БІЛЯ КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ НЕ ЗАБИРАЮТЬ, А ТИМЧАСОВО ДЕМОНТУЮТЬУ Рівному триває реалізація транскордонного проєкту «Розвиток каналізаційної інфраструктури та покращення управління стічними водами в Рівному та Любліні», що впроваджується в межах Програми Interreg NEXT Poland–Ukraine 2021–2027 за фінансової підтримки Європейського Союзу.У межах проєкту вже фактично завершено будівництво сепараторної частини, де здійснюватиметься очищення талих і стічних вод, а також встановлення локальних очисних споруд.Наразі розпочато наступний етап робіт — прокладання каналізаційних мереж методом проколювання підземних шляхів через парк Молоді до вулиці 16 Липня з подальшим продовженням у напрямку вулиці Чорновола.У зв’язку з проведенням будівельних робіт тимчасово демонтовано бруківку біля Рівненського обласного краєзнавчого музею. Роботи виконуються відповідно до проєктної документації.Після завершення будівництва територію буде впорядковано: бруківку відновлять, а простір повернуть до попереднього стану.Детальніше — у відео
Здійснено відбір учасників Громадської Асамблеї Рівненської громади9 березня 2026 року експерткою проєкту «Посилення багаторівневого врядування та місцевої демократії для підтримки відновлення України» за менторської підтримки міжнародних експертів Ради Європи (організація Federation for Innovation in Democracy (FIDE) та за участі представників Офісу Ради Європи в Україні та Рівненської міської ради було здійснено відбір учасників Громадської Асамблеї Рівненської громади.Жеребкування відбулося за допомогою програмного забезпечення з відкритим кодом Panelot, яке застосовується для відбору учасників громадських асамблей по всьому світу та інших тематичних заходів.Треба зауважити, що на початку сортування інформацію про учасників було анонімізовано – без персональних даних (ім’я, прізвище, номеру телефону), лише дані про вік, стать, місце проживання за умовним географічним поділом, освіту.Насамперед за допомогою програми Panelot було визначено кількість можливих варіантів складу Громадської Асамблеї, які б представили мікро портрет нашої громади. Таких комбінацій складу з 45 осіб виявилося 862. Після цього за допомогою сервісу random.org було обрано один із варіантів соціально-демографічного відбитка громади.Наразі працівникам управління з питань стратегічного розвитку та інвестицій Департаменту економічного розвитку делеговано повноваження повідомити відібраним учасникам про результати жеребкування та узгодити подальші кроки.https://rivnerada.gov.ua/portal/view-content/24676Підготовка та впровадження Громадської Асамблеї відбувається у рамках Плану дій Ради Європи для України на 2023–2026 роки «Стійкість, відновлення та відбудова» в межах проєкту «Посилення багаторівневого врядування та місцевої демократії для підтримки відновлення України», що реалізується Центром експертизи багаторівневого врядування при Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи.
Внутрішньо переміщені особи отримають допомогу з бюджету Рівненської громадиПідтримка внутрішньо переміщених осіб залишається одним із важливих напрямів соціальної політики Рівненської громади. Люди, які через війну були змушені залишити свої домівки та шукати прихисток у Рівному, продовжують отримувати необхідну допомогу та підтримку з міського бюджету. Допомога спрямовується насамперед тим, хто нині найбільше її потребує. На сьогодні на обліку в нашій громаді перебуває 17 874 особи. Із урахуванням індивідуальних потреб громадян на черговому засіданні Комісії з розгляду заяв та прийняття рішень щодо надання матеріальної допомоги 20 мешканцям Рівненської міської територіальної громади з числа внутрішньо переміщених осіб призначено фінансову підтримку на загальну суму 72 тисячі гривень.Нагадаємо, порядок надання матеріальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, які перебувають на обліку в Рівненській міській територіальній громаді та опинилися в кризовій ситуації і потребують допомоги, затверджений розпорядженням міського голови від 08.01.2026 № 22-ОПД.
Подати документи та отримати консультацію з питань призначення державних соціальних допомог і гарантій відтепер можна у ЦНАПі міста РівнеУ межах системної співпраці Департаменту соціальної та ветеранської політики та Департаменту цифрової трансформації та забезпечення надання адміністративних послуг із 2 березня цього року спеціалісти Департаменту соцполітики розпочали прийом громадян у приміщенні ЦНАПу за адресою: майдан Просвіти, 2.Відтепер жителі Рівненської громади можуть у зручному форматі подати документи та отримати фахові консультації щодо призначення державних соціальних допомог і гарантій в одному місці.Повний перелік соціальних послуг та умови їх отримання доступні на офіційному сайті Центру надання адміністративних послуг міста Рівне: www.cnaprv.gov.uaНаша мета — зробити соціальні послуги максимально доступними. Ми продовжуємо вдосконалювати систему надання адміністративних і соціальних послуг, щоб кожен житель громади мав можливість оперативно отримати необхідну підтримку.
Завтра Рівне проведе в останню дорогу Захисника Олександра КурсикаОлександр Курсик народився 1 жовтня 1985 року в селі Срібне колишнього Радивилівського району. Навчався у Бродівській спеціалізованій школі з поглибленим вивченням англійської мови та в Радивилівському загальноосвітньому ліцеї.Здобув фах журналіста у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем’янчука. Згодом навчався на економічному факультеті у Національному університеті водного господарства та природокористування.У 19-річному віці почав журналістську діяльність. Був кореспондентом служби новин та ведучим на «Радіо Край», працював на телеканалах «Рівне 1», «НТН», «Інтер», був кореспондентом «ТСН», директором зі стратегічного розвитку телерадіокомпанії «Ритм» та власником інформаційно-розважального сайту «ЧаРівне».З листопада 2007 року до червня 2008 року був помічником народного депутата. Тоді ж прийняв присягу держслужбовця й отримав сьомий ранг державної служби. З 2010 року був обраний депутатом Рівнеради, у 2013-му – головою фракції ВО «Батьківщина» у міській раді. З грудня 2021 року був першим заступником Малолюбашанського сільського голови.У 2016 році Олександр Курсик перебував у зоні проведення антитерористичної операції. На початку повномасштабного вторгнення доєднався до лав ЗСУ і воював у складі 14-ї окремої механізованої бригади. Мав медаль «За військову службу Україні». Під час перебування на передовій отримав контузію. Після реабілітації продовжив службу в одній із військових частин Рівненщини.«Олександр був неймовірно щирою та світлою людиною, люблячим чоловіком та батьком. Це справжній патріот та воїн, який захищав родину та Батьківщину, і який поклав своє здоров’я за наш захист. Він не хотів пускати ворога на рідну землю і вважав своїм обов’язком піти на війну», – розповіла дружина Захисника.На жаль, 40-річний військовослужбовець Олександр Курсик помер у Рівному 26 лютого 2026 року після перенесеного інсульту. Упродовж двох тижнів лікарі боролися за його життя.В Олександра залишилися дружина та троє дітей.Прощання з Олександром Курсиком відбудеться у суботу, 28 лютого. Чин похорону розпочнеться о 9:00 у Свято-Покровському соборі, о 10:30 відбудеться громадська панахида на майдані Незалежності в Рівному. Поховають військовослужбовця на Алеї Героїв кладовища «Нове» в обласному центрі.
ВОДІЯ ГРОМАДСЬКОГО ТРАНСПОРТУ ТИМЧАСОВО ВІДСТОРОНИЛИ ВІД РОБОТИ ЧЕРЕЗ КОНФЛІКТНУ СИТУАЦІЮОперативно відреагували на прикру ситуацію, що сталася у міському громадському транспорті.Водій маршрутного автобуса №38а відмовився випускати неповнолітню пасажирку у темну пору доби, доки вона не сплатить повну вартість проїзду. Дитина як школярка має право на пільговий проїзд у розмірі 50%, однак не пред’явила учнівського посвідчення.Сьогодні заступник міського голови Микола Дядюсь провів нараду за участю представників перевізника, управління транспорту та матері дитини, щоб детально розібратися в обставинах події. Водій на зустріч відмовився приходити, проте дав пояснення у телефонному режимі.Микола Дядюсь надав протокольне доручення Управлінню транспорту та Департаменту соціальної та ветеранської політики опрацювати чіткий алгоритм дій у подібних ситуаціях, зокрема щодо вразливих категорій населення.Також для водіїв буде проведено додатковий інструктаж, аби подібні випадки не повторювалися в майбутньому.Згодом перевізник повідомив, що з водієм проведено профілактичну бесіду щодо необхідності ввічливого та коректного ставлення до пасажирів, зокрема до дітей шкільного віку. Водія попереджено, що у разі повторних звернень або скарг пасажирів на його роботу буде вжито заходів дисциплінарного впливу, аж до звільнення.Крім того, його тимчасово відсторонено від виконання службових обов’язків строком на 10 днів. Під час прийняття рішення було враховано, що на утриманні водія перебувають четверо неповнолітніх дітей, одна з яких має інвалідність.Нагадуємо, що у Рівненській громаді діє цілодобова гаряча лінія «1553» для оперативного реагування на аварійні ситуації, комунальні проблеми та звернення громадян, які потребують невідкладного реагування.Подати звернення можна на короткий номер 1553 зі стаціонарного телефону та з номерів будь-яких мобільних операторів, або через інтернет-портал: https://1553.rivnerada.gov.ua/
Чотири роки тому ніщо не віщувало біди… Усі ми були заклопотані щоденними турботами: хтось збирав дитину до школи, хтось готувався до презентації, що мала допомогти здобути підвищення на роботі, а хтось оберігав сімейний затишок.24 лютого 2022 року докорінно змінило життя кожного українця. Чоловіки добровольцями долучалися до лав війська, щоб боронити рідну землю від агресора й уберегти свої родини від страшних наслідків війни. Дівчата, які мали амбітні плани на майбутнє, одягнули однострої та взяли до рук зброю, аби захищати свою країну. Матері з болем і тривогою проводжали синів і дочок у страшну невідомість.Ось уже 1461 день повномасштабної війни українці тримають стрій. Понад 12 років на території нашої держави триває боротьба за свободу. Українські військовослужбовці виборюють незалежність і територіальну цілісність ціною власного здоров’я та життя.Повітряні тривоги, запуски ракет і БПЛА, звістки про втрати рідних, близьких чи знайомих змінили нашу свідомість і світосприйняття. Нам усім непросто, інколи — страшно, але ми твердо віримо в перемогу добра над злом і щодня молимося за мирне майбутнє нашої держави.Разом ми здолаємо ворога. Разом повернемо мир на нашу землю і разом дочекаємося повернення з полону наших захисників. Україна була і буде незалежною та самобутньою!Доземний уклін і безмежна вдячність нашим військовим за захист рідної землі, за мужність, стійкість і щоденну боротьбу за наше майбутнє. Нехай сила єдності надихає нас, а віра в Перемогу додає наснаги кожному. Слава Україні!🇺🇦
Підтримка Сил оборони України та соціальної сфери — основні напрями роботиПід час сесійного засідання разом із депутатами ухвалили низку важливих рішень, що стосуються життєдіяльності нашої громади.Підтримка військових залишається незмінним пріоритетом. Із вільних залишків бюджету спрямували 27,5 млн грн на субвенції 45 військовим частинам. Додатково 43 млн грн виділено на реалізацію міської соціальної програми «Соціальний захист Захисників і Захисниць України та членів їхніх сімей».Крім того, 6,5 млн грн передбачено на одноразові виплати громадянам при укладенні першого контракту із Збройними Силами України — з січня цього року розмір такої виплати збільшено з 30 тис. грн до 50 тис. грн.Важливим напрямом роботи є забезпечення стабільної діяльності освітніх, культурних і соціальних закладів громади. На оплату праці їхніх працівників спрямовано понад 100 млн грн.Також під час сесії з резервного фонду бюджету Рівненської міської територіальної громади виділено кошти громадянам на лікування.Ми системно підтримуємо військових, їхні родини та жителів міста, забезпечуючи соціальну стабільність. Попри всі виклики, продовжуємо працювати й зміцнювати нашу громаду.Дякуємо нашим захисникам, завдяки яким маємо можливість жити й працювати під мирним небом.
Рівненська громада впроваджує європейські практики у сфері поводження з відходамиУ межах партнерства Рівне – Панков відбулася онлайн-конференція «Від пілоту до системи: управління відходами в партнерстві Рівне – Панков» за участі бургомістра району Панков (Берлін, Німеччина) пані Корделії Кох.Під час зустрічі ми підбили підсумки чергового спільного проєкту, реалізованого в межах грантового партнерства між районом Панков та містом Рівне за підтримки програми Engagement Global. Метою проєкту є розвиток системи роздільного збору побутових відходів та формування екологічної культури мешканців громади.Фахівці структурних підрозділів Рівненської міської ради презентували результати впровадження проєкту в Рівному. Зокрема, йшлося про створення системи роздільного збору побутових відходів, роль закладів освіти та органів місцевого самоврядування у формуванні сталих екологічних звичок, а також про подальший розвиток партнерства Рівне – Панков у сфері сталого управління відходами.Реалізація цього проєкту довела, що навіть у складних умовах громада може не лише реагувати на виклики, а й закладати основу для сталого майбутнього міста. Важливо, що співпраця з німецькими партнерами не обмежується пілотними ініціативами та має потенціал перейти на системний рівень.Набутий досвід стане підґрунтям для подальших спільних кроків у сфері сталого управління відходами та розвитку громад.Щиро дякуємо німецьким партнерам, команді проєкту та всім учасникам за професійну роботу, відкритість до діалогу та постійну підтримку міста Рівне.
Сьогодні на фасаді Рівненської гімназії №10 відкрили меморіальну дошку на честь загиблого Героя – Валерія КомараВалерій Комар народився 18 грудня 1977 року в селі Новоселівське Луганської області. В перші місяці після народження Валерія, родина повернулася до Рівного. Валерій навчався у школах №8 та №10, згодом здобув фах токаря у професійно-технічному училищі №9.Він був людиною праці – відповідальною, сумлінною, надійною. Працював на різних підприємствах, де завжди заслужено мав повагу колег. Останнім місцем його роботи перед мобілізацією була фірма «Віліс». Його знали як доброзичливого, спокійного, щирого чоловіка, який ніколи не відмовляв у допомозі та відповідально ставився до будь-якої справи.У травні 2023 року Валерій був мобілізований до лав Збройних Сил України. Розумів: країна потребує захисту. На жаль, стрілець-санітар Валерій Комар загинув виконуючи бойове завдання з захисту України на Запорізькому напрямку 2 вересня 2024 року.Вічна пам'ять і шана Герою України!Встановлення меморіальних дошок загиблим захисникам України на закладах загальної середньої освіти у Рівненській громаді відбувається відповідно до програми «Рівне - місто Героїв».