Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Політика Андрусіва
Додано 14 лип 2024

Політика Андрусіва

@victor_andrusiv
Кількість підписників: 41 833
Фото: 719
Відео: 368
Посилання: 912
Опис:
Стратегічні оцінки і записки Віктора Андрусіва 📍Офіційні ресурси: https://lnk.bio/Victor.Andrusiv Посилання на канал: @victor_andrusiv
Джерело

Політика Андрусіва | Ок. Бачу треба пояснювати дуже очевидні речі. За війну ми забули ряд б...

Логотип телеграм спільноти - Політика Андрусіва Політика Андрусіва @victor_andrusiv
37 300 Охват/переглядів 2025-11-22 18:49 Повідомлення №2475
Ок. Бачу треба пояснювати дуже очевидні речі. За війну ми забули ряд базових речей:1. Ми демократія. І рано чи пізно будуть вибори і ми будемо вибирати. Ми також будемо вільно говорити, і тоді буде сказано більше чим плівки НАБУ. Також на виборах влада може змінитись. 2. У нас є Конституція. Так, на неї жорстко клали останні роки і вже склалось враження, що її немає. Але вона є. В ній сказано, що ми суверенна держава. Простіше - тільки ми вирішуємо куди ми вступаємо чи не вступаємо. Підписання будь-яких документів, які обмежують суверенітет - державна зрада. Це від 10-15 років. Там також сказано про територіальну цілісність. Відповідно, будь-які дії, які підривають територіальну цілісність - державна зрада. Сюди входить підписання будь-яких документів щодо виведення військ, обміну територіями тощо. Сюди ж входить будь-яке визнання захоплених територій. Від 10-15 років. Тому будь-які плани в стилі обміняти визнати і т.п. передбачають зміни в Конституцію, або тюрму. Як ви думаєте, є в нас бажаючі присісти? Тому поки єдина юридична конструкція - це "домовленості" про припинення вогню по лінії фронту. При чому домовленості неофіційні, інакше - тюрма. Це реалії. Все інше фантазії. Підтримуємо збір