Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - VIBE
Додано 14 лип 2024

VIBE

@vibemag
Кількість підписників: 4 250
Фото: 9,300
Відео: 158
Посилання: 874
Опис:
по всім питанням [email protected]
Джерело

VIBE | чому зараз о 12 ночі ви читаєте цей бьюті-обсесивний пост? це скоріше ...

Логотип телеграм спільноти - VIBE VIBE @vibemag
971 Охват/переглядів 2025-11-20 22:17 Повідомлення №10159
чому зараз о 12 ночі ви читаєте цей бьюті-обсесивний пост? це скоріше питання до вас. але можу пояснити чому я його пишу, замість, наприклад, невеликого святкування чотирьох тисяч підписників на каналі. у мене той самий період, коли сон зіпсувався, а значить сил немає навіть помити голову, коли є світло, чи зробити собі матчу вдома (про це пізніше). такі періоди для мене означають лише одне: у мене настає обсесія з якоюсь темою, в яку я повністю тікаю від реальності. на цей раз це бьюті. презентую вам найгарячіший вішлист від людини, яка за останні тижні передивилась десятки годин бьюті контенту:1. у byredo нова палетка тіней з назвою bibliophilia. вона мені треба. 2. у gucci найгарніше пакування румʼян. самі румʼяна теж ок, але мені просто хочеться, щоб це було у мене в косметичці. 3. я дуже-дуже сумую за сонцем. можливо з цим рідким бронзером saie стане легше. 4. мені здавалося, що мій контур-стік від kevyn aucoin достатньо холодний по відтінку, але походу все ж ні. маю спробувати цей легендарний fenty. 5. якщо чесно, то гарніше пакування, ніж в бренді isamaya (pre-sephora), не існує. тому цей консилер потрібен мені, щоб виконувати таку саму функцію, як у румʼян gucci. 6. моя мрія — порнографічні червоні губи. рідка помада nars у відтінку “just push play” сильно відгукується. 7. зі скінкеру тупо хочеться зволожуючий крем augustinus bader. от він точно має вирішити всі мої проблеми. 8. я ж кажу — зі сном проблеми. може з патчами abib зʼявиться сила на матчу. ну, матчі, патчі. ви зрозуміли. 9. у мене була ця есенція botanicsens, вона пахне магією ранку. без неї все не те.