Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - VIBE
Додано 14 лип 2024

VIBE

@vibemag
Кількість підписників: 4 250
Фото: 9,320
Відео: 158
Посилання: 874
Опис:
по всім питанням [email protected]
Джерело

VIBE | буду сваритись на gucci resort 2026. з 42 образів тільки 20 унікальних...

Логотип телеграм спільноти - VIBE VIBE @vibemag
1 600 Охват/переглядів 2025-05-19 19:54 Повідомлення №9671
буду сваритись на gucci resort 2026. з 42 образів тільки 20 унікальних, все інше — повтори в інших кольорах/текстурах. складається враження, що всі попередні креативні директори переспали один з одним і у них вийшла ця колекція. робила її команда ательє бренду і наповнена вона очевидними згадками про том форда, фріду джанніні, алессандро мікєлє, сабато де сарно та начебто мала нам на щось натякнути про демну. навіть саундтрек показу — 5 композицій, які постійно перемикаються одна з одної, як кожен образ стрибає від креативного напрямку одного дизайнера до іншого. навіть ураховуючи те, що це резортна колекція; те, що це робилось без креативного директора; і те, що піарники запаковували це як колекцію про архіви — речі тупо не хочеться. хочеться колготки зі стразами хіба що, але це ностальгія за ерою мікєлє. для кого цей одяг? для інфлуенсерів, у яких нема смаку? їм таке зайде, але вони ж не складають більшу частину клієнтів бренду. p.s. всі пишуть про жосткий вайб ентоні ваккарелло в колекції — я розумію, про що ви, але це скоріше том форд в ysl, який працював там паралельно з gucci. такий собі загул в сусідній дім. фото додаю в коментарях