Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - VIBE
Додано 14 лип 2024

VIBE

@vibemag
Кількість підписників: 4 250
Фото: 9,320
Відео: 158
Посилання: 874
Опис:
по всім питанням [email protected]
Джерело

VIBE | памʼятаю як років 4-5 назад читав статті про те, що the row продають д...

Логотип телеграм спільноти - VIBE VIBE @vibemag
1 500 Охват/переглядів 2025-03-27 18:07 Повідомлення №9535
памʼятаю як років 4-5 назад читав статті про те, що the row продають дивані в офісі та звільняють працівників, щоб зберегти власний бізнес. у вересні 2024 року компанію оцінили в 1 міліард доларів, у порівнянні з 100 мільйонами доларів у 2020. оцінювання це сталося не просто так — бренд отримав інвестиції від алена вертхаймера (мажоритарний акціонер бренду chanel), француази бетанкур-маєрс (одна з найзаможніших жінок планети, власниця 33% l’oreal), наталі массенет (засновниця net-a-porter) та лорен санто домінго (співзасновниця moda operandi). бренд перетворився на американську альтернативу loro piana і порівнювати його треба саме з гравцями такого рівня. проте, є та сама phoebe philo, яка намагається грати в цій же категорії. на жаль, судячи з дій, які бренд робить, у неї не все так добре, як вона напланувала. нещодавно прочитав дуже цікаву думку — фібі файло зі своїм мінімалізмом все ще намагається щось сказати, а сестри олсен в the row прикладають всі зусилля, щоб нічого взагалі не сказати. і це правда. the row вже зараз створюють нову гру, а phoebe philo грає в ту саму, в яку грала і в 2010х.