Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вайб Кодера
Додано 06 гру 2025

Вайб Кодера

@vibe_codera
Кількість підписників: 595
Фото: 24
Посилання: 23
Опис:
Вайб свідомого кодера. Про AI, код і чому твоя голова — досі твій головний інструмент. Веду я — 20+ років у розробці, від ZX Spectrum до React.
Джерело

Вайб Кодера | Куди ви попали. Частина 0. "8-бітне дитинство". Частина 1 (Вводна).Все...

Логотип телеграм спільноти - Вайб Кодера Вайб Кодера @vibe_codera
956 Охват/переглядів 2026-02-16 11:59 Повідомлення №57
Куди ви попали. Частина 0. "8-бітне дитинство". Частина 1 (Вводна).Все почалось в далекі часи, коли туалетний папір був в дифіциті, а про Незалежність ще не співали а Чернівцях.В одному з випусків журнала "Радіва" я побвчив картинку з купухтером у вигляди валізки.І став мріяти про якусь таку чудесну штуку...Яку мені і купили коли я пішов в школу.Це було "дещо", з клавіатурою і размаяними мікросхемами на одній платі фірми НПО "Квантор", які робилист в м. Сіверськодонецьку.Це піключалось до чорнобілого телефізора і щось завантажувалось з касет...Ігор і програм в мене не було. Але я дуже хотів малювати.А до кумпухтера шла книжка по Бейсику...І довелось написати свій Графічний Редактор.Дозваольте нагалади, шо ніяких маніпіляторів типу "маус" не було.І все керувалось лише за допомогою навіть не клавіш курсора... а чарівною комбінацією клавіш, яку згадають далеко не всі...QAOPSpace.На це в мене пішло декілька тижнів, було багато рефакторингу, спалений магнітофон.Купа похереного коду...І результатом було те що в мене зʼявився 5 дюймовий флоповод.А ще через кілька років - мої 48kb RAM збільшились до 1MB (simm).Але це був лише початок...Далі буде )