Джерело
vibe2crypto. | Поки на ринку тухло, а лудити просто аби полудити не хочеться, можна з...
108 Охват/переглядів
2026-01-04 20:44
Повідомлення №321
Поки на ринку тухло, а лудити просто аби полудити не хочеться, можна зайнятись актуальною метою на сьогоднішній день - предікшн маркети🍑Розплодилось їх звісно як гімна, але бути активним юзером поліка як на мене смарт ідєйкаЗ цікавих подій - лістинг Fogo. Наскільки відомо, дроп 13 числа, тоді ж і лістинг. Зібрали вони нещасні 8 млн інвесту, хотіли зробити сейл по 1 млрд фдв, але відмінили, бо поняли шо то перебор вже. Тай мета ІСО/IDO кінця 2025 року закінчилась разом з хорошим ринком😐Зараз він торгується в космічних 1.2-1.4 лярда на пре-фьючах хайперліквіда, шо прям дуже дофіга, але це пояснюється максимально неліквідним стаканом там. Возять і бриють хеджунів як можутьБо можна залутати чистих 50% якщо купити на премаркеті МЕХС по 0.07 та захеджувати в х2 на фьючах ХЛ, але ця гра не коштує свічок як на мене, бо може бути XPL патерн 😐 Суть в чому. Можна кинути на копійку NO 700/500 млн, як з'являться ліквідні пре-фьючі, Бінанс, МЕХС чи інші, ціна одразу полиється, бо грошей шоб брити і там в тіми нема абсолютно. ТицяйЯкщо нема аккаунту на Polymarket ( а це вже дивно, бо гріх його не мати в нинішній час ) - велкам 🐓