Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Нотатки Пастора NP
Додано 14 лип 2024

Нотатки Пастора NP

@vgolovach
Кількість підписників: 5 884
Фото: 396
Відео: 267
Посилання: 405
Опис:
Ділюсь свіжими думками, зі свого життя. Буду радий вам послужити. Цитат з книг, нотатки з проповідей, та інші цікаві матеріали. Є питання - @V_T_Golovach

👥 Кількість підписників

5 884
Середній/День:: +2
Середній/Тиждень:: +8
Середній/Місяць:: -55

👁️ Середній перегляд на повідомлення

2 886
Середній/День:: 1,900
Середній/Тиждень:: 2,897
ERR: 49.05%

📊 Кількість повідомлень на день

0.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.3

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 3,300 25-02-20 16:44
🔖Знаю, що тут є багато людей, які належать до різних церков, якими керують різні пастори. Також тут є пастори різних церков вам це буде цікаво: Отже, нещодавно побачив дві статті про 10 фраз. Перша — «10 фраз, які хоче почути ваш пастор», а друга — «10 фраз, які церква хоче почути від пастора».Почнемо з першої ▶️1. Я молюся за вас щодняЦе не просто молитва, а щоденна молитва. Пастор розуміє всю серйозність духовної боротьби й знає, що молитва – одна з наймогутніших зброєй у цій війні. 2. Я хочу допомагати вашій сім’ї будь-яким можливим способомБільшість пасторів перебувають під тиском і живуть у напрузі, так само, як і їхні сім’ї. Під час опитування пастори зізнавалися, що хочуть стрибати від радості, коли чують, що хтось пропонує допомогу їхній родині.3. Я хочу, щоб ви знали, що Бог звернувся конкретно до мене через вашу проповідьКлючове слово тут – «конкретно». Коли людина в церкві недбало каже пастору: «Це була хороша проповідь», це не надто підбадьорює. Набагато більше надихає той факт, що під час проповіді Бог говорив особливим чином до конкретної людини.4. Я готовий і хочу взяти на себе цю задачу в служінніПастори дуже радіють, коли люди починають розуміти, що служіння в церкві звершує не лише пастор, а кожен член церкви виконує свою частину.5. Я бачу себе як того, хто надихає та втішаєПасторам потрібні люди, які візьмуть на себе роль Варнави – підтримуватимуть, втішатимуть, надихатимуть. А критиків і так завжди вистачає.6. Я бачу свою роль у тому, щоб протистояти тим, хто ображає та постійно критикуєТом Райнер зазначив, що багато пасторів говорили йому, що для них небезпечніші не самі критики, а ті «друзі», які не зупиняють цих критиків, пліткарів і тих, хто завдає шкоди в церкві.7. Я подбаю про те, щоб ваша сім’я мала достатній дохідФінансові питання є однією з найбільших причин стресу в житті пасторів. Тому величезне полегшення та радість приносить пастору людина, яка бере на себе роль його фінансового адвоката.8. Я можу доглянути ваших дітейБагато пасторів із маленькими дітьми не можуть дозволити собі найняти няню на кілька годин, щоб піти на побачення з дружиною. Тому така пропозиція від члена церкви буде сприйнята з великою радістю.9. Я буду в церкві за будь-яких обставинПастори часто чують виправдання, чому та чи інша людина була відсутня. Тому для них буде підбадьоренням почути такі слова від вас.10. Я ніколи не буду порівнювати вас із попереднім пасторомБагато пасторів відчувають дискомфорт, коли чують: «Пастор Білл зазвичай робив ось так». Потрібно дати зрозуміти своїм пасторам, що їх не будуть оцінювати за стандартами попередніх або інших служителів.
👁 3,500 25-02-14 21:35
📝Сьогодні визначався «день любові», ми не придаємо цьому язичницьке значення, для нас це привід свята та теплих слів. Декілька слів про те, як ми його провели.Цієї ночі наш малюк побив всі рекорди, я нарахувала 30 разів скільки він прокидався і плакав, а потім вирішила зупинитись.. Благо, що у дітей онлайн, і вони мали змогу його побавити, а ми подрімати)) Врешті, цей день мав свої історії.В обід, Вовка поїхав провідувати чоловіка.., виявилось, що там все критично. І коли Вова запитав, що б ти хотів? Він відповів «голубці»…Народ, в той момент, мені важко було дихати .. Голубці ми знайшли за пів години.. і якщо це принесло йому хоч трішки любові, то голубці того варті. Після обіду ⬇️Наш Сергій (чоловік на фото) військовий, який втратив ногу, і зараз бореться за іншу. Пережив ще одну складну операцію, де забрали осколки та зрівняли кості в стопі, в деталях це дуже страшно 😢 Йдучи його навідувати, ми взяли нашого Тімку, а він у нас підніме настрій всім. 5 поверх запамʼятався мені сильним ударом сигарет та темнотою.. Сергій в палаті не один, там ще є два чоловіка і Богдан, який теж втратив ногу.. біля нього сиділа маленька дівчинка., вже потім я розгледіла її матір. Виявилось, що це наша Аня, яка прийняла до себе трьох діток (памʼятає я скидала сюжет про неї?) так от, пані Даша (маленька дівчинка) та наш Тимофій грали з Богданом в UNO 😉Народ, це треба було бачити. Поки Вовка «розважав» Сергія, Тімка з пані Дашою розважав Богдана, що правда своїми методами..Відлуння тієї атмосфери ще досі зі мною. Я бачила сьогодні Ісуса.. Він був в лікарні, і провідував наших хлопців. В нього в команді різні люди, і дужеее багато дітей. І знаєте, я хочу бути частиною Його історії..! До чого це все: давайте любити не тільки в «день любові!»А як пройшов у вас день любові?
👁 2,900 25-01-14 22:00
14.01.2025Вже більше місяця ми збираємо кошти на приміщення для церкви.⛪️ Щоб ви розуміли, це годинні розмови по телефону (цим займається Вова, в пошуках людей, які мають змогу стати частиною цієї справи), фактично щоденні візити до різних банків, нічні переписки з друзями, які за океаном і ряд ще служінь, які ніхто не відміняв! До чого це я пишу? Сьогодні молилася про це, і питала в Батька, чому такий складний цей процес? І отримала відповідь: - досвід та ріст в довірі Богові, Який спостерігає за нашим серцями, нашою довірою та залежністю від Нього! - не всі люди будуть ставати частиною цього проєкту. Бог береже від тих, які будуть мати наміри маніпулювати, командувати або ж тикати тим, що колись дали на приміщення гроші! І я тішуся тим, що цей процес контролюємо не ми, а Він! Так, я відверто скажу, я молюся про 500 000 $, бо викупити приміщення це одне, а потім треба ремонт, реконструкцію і ще заповнити церкву всім необхідним! Чи є у Бога ці гроші? Безумовно! Наша задача «стукати», щоб в один момент, натрапити на потрібні двері, і я бажаю щоб ці двері відкрив для нас Господь! @vikiny_zametki
👁 2,100 24-10-31 20:01
Мартін Лютер, німецький теолог, 31 жовтня 1517 року прибив свої 95 тез до дверей церкви у Віттенберзі. У цих тезах він критикував практику продажу індульгенцій і закликав до реформ у Католицькій Церкві. Це стало початком Реформації, руху, що спричинив великі зміни в християнстві, включаючи появу протестантських церков.Ось одні з самих основних тез: 1. Протидія індульгенціям: Лютер засуджував продаж індульгенцій, стверджуючи, що вони не можуть викупити гріхи. Він наголошував, що спасіння не купується, а є Божим даром через віру. 2. Спасіння через віру: Лютер підкреслював, що лише віра, а не добрі діла чи фінансові пожертви, є основою спасіння. 3. Автентичне покаяння: Лютер стверджував, що справжнє покаяння означає зміни в серці і житті, а не лише виконання зовнішніх ритуалів. 4. Авторитет Писання: Лютер виступав за те, що Біблія, а не церковні традиції або папа, має бути найвищим авторитетом у питаннях віри та практики. 5. Справжня природа християнського життя: Лютер підкреслював, що християнин має служити іншим і жити з вірою в Христа, а не покладатися на церковні обряди для виправдання.Ці тези закликали до реформи та поставили під сумнів владу Церкви, що спричинило значні зміни у християнстві.Ці тези мають велике значення і сьогодні.
👁 1,900 24-08-10 22:13
Сьогодні з дітками та командою з церкви відвідали військових в госпіталі. Приготували для них невеличкі пакети та Євангелії. Про кількість нам заборонено говорити.Ви б бачили мого Тімку, який підходив і давав кожному мужчині, хлопцеві, дідусю - пʼять)) а вони йому у відповідь із посміхом)) Даня роздавала йогурти, а Семік тримав мене за руку. Моя сильна сторона була в тому, що діти були поряд! Мова бути йти не про ще один досвід в служінні, це інше… Розумієте, війна тушить вогонь надії в серцях людей, в результаті ми отримуємо пасивну націю, яка втомилася боротися.Госпіталь. Сирі стіни. Однакові палати, ліжка. Запах. Медсестра Юля, яка водить нас з палати в палату. Хлопці лежать в ліжку, не знаючи коли будуть вдома, або ж чи взагалі будуть. Для них світ - інший, розмови - інші.., хтось наляканий, хтось контужений, в когось глибокі шрами, когось привезли на візку. Хтось гуляє на вулиці. Вони живі, і за це я вдячна. Це один світ, який я бачу. Інший світ: щодня пʼє каву, гуляє по парку, сміється із рідними за столом, приміряє сукню в церкву та живе своїм рутинним життям. Чи має право ця сторона так жити? Думаю так, але якою ціною?! - це риторичне питання. Відверто скажу, мене болить.. болить, бо багато хто виїхав, і грубо кажучи начхав на всю цю історію, яка у нас відбувається. Ми склали такі мізерні пакети, тільки через те, що не вистачало фінансів, і мені соромно через це. Вони пожертвували всім, хтось по своїй волі, а хтось ні. Бо війна! А ми? Але коли йде мова про донат, то вже звичка гортати далі.Не подумайте про те, що я зараз буду просити кошти. Зовсім ні! Ми хлопцям залишили візитки з посилом «якщо раптом захочете зʼїсти щось смачненьке - звякніть, ми поруч!»Наприкінці скажу, не проходьте мимо потребам людей. Живіть сьогодні з думкою про те, що завтра може зустріти вас вічність, а там треба буде давати звіт 🙌Виливаю свою душу вам, тому не судіть строго, прошу молитися про здоровий глузд для нас всіх, відновлення воїнам та про закінчення війни!Низький уклін всім тим, хто воює на своєму фронті. Памʼятайте, ми не воюємо проти людей, ми воюємо згідно Єфесянам 6 розділ!Помилуй нас Боже 🙏🏻..10.08.2024 @vikiny_zametki
👁 2,900 24-07-13 10:03
4 місяці тому, перед підготовкою до недільного служіння я приміряв 4 костюми із яких не в один не зміг залізти, мій живіт збільшився, а я доволі молода людина, і не хочу щоб мені моя жінка завязувала шнурки на туфлях 😁Тоді я вирішив зайнятися бігом. Це було складне рішення: потрібен час, правильне харчування та міцна сила волі. Дякую брату, сімʼї, які підтримали моє рішення і я почав тренування. На першому тренуванню думав, що помру, і що це не воля Божа, краще готувати проповіді і їсти фісташки ☺️Але я продовжив тренуватися, тиждень за тижнем. Деякі тренування доводилось пропускати через церковні служіння та виїзди, Бог залишається завжди на першому місці, все інше - другорядне, але теж важливе. Так почалась моя історія по бігу, і зупинятися я не планую. Хочу бути прикладом в цьому. Сьогодні був мій перший офіційний забіг. Із 52-ох учасників, я прибіг 6-им, це було не легко. Під час бігу я молився, щоб Господь укріпив і допоміг мені побороти втому, біль, спеку і все інше, що зʼявлялось в моїй голові. Я фінішував, а потім скористався допомогою швидкої, 😅Для мене це не просто біг, це також вплив на людей, які поруч зі мною. Вони знають хто я. Ми можемо бути в оточенні, яким потрібен Ісус, і для мене це змога - світити.Дякую тренеру та моїй чудовій дружині за підтримку, та за те, що ви поряд!