Джерело
Вісник ОНМедУ | Всім привіт! 👋Звіт про проведення турніру з настільного тенісу 10 груд...
624 Охват/переглядів
2024-12-12 17:13
Повідомлення №2483
Всім привіт! 👋Звіт про проведення турніру з настільного тенісу 10 грудня 2024 року в спортивний комплексі Одеського національного медичного університету (вул. Ольгіївська 4А) Студентське самоврядування ОНМедУ спільно з кафедрою фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання провели турнір з настільного тенісу для учнів 1-6 курсів. Турнір розпочався о 14:00 та проходив у дружній атмосфері. Учасники продемонстрували високий рівень спортивного духу та майстерності. Змагання складалося одразу з фінального етапу між двома найсильнішими учасниками під керівництвом тренера Бурдіна І.Є. 1.Гірка Дмитро🥇- студент 3 курсу, завоював перемогу завдяки стабільній техніці та сильним подачам. 2. Іващук Ярослав🥈- друге місце, показавши гарний потенціал, і бойовий характер. Перше місце серед дівчат посіла студентка 5 курсу- Храпова Юлія 🥇вразивши своїм тактичним мисленням. Турнір став чудовою можливістю для студентів продемонструвати свої спортивні навички та поспілкуватися у неформальній обстановці. Організатори дякують усім учасникам за активну участь і запрошують приєднуватися до майбутніх!👀 Підписуйтеся на нашу сторінку в соцмережах, щоб бути в курсі майбутніх спортивних подій!