Джерело
Вєсті Хунти | Мене вкурвлює хвиля ниття в соцмережах щодо киян, втоми від холоду і н...
130 Охват/переглядів
2026-01-22 09:03
Повідомлення №28025
Мене вкурвлює хвиля ниття в соцмережах щодо киян, втоми від холоду і нестачі світла. Так, мене іноді теж криє. Я починаю думати як я втомилася, як все заїбало і світ не ідеальний. Хвилинна слабкість, бо там, в нірках на свіжому повітрі сидить піхота. З єдиним їбаним павербанком, який є єдиним джерелом світла і зв'язку. І коли зможуть скинути з неба наступний - не відомо. В сирій, або промерзлій землі (і тут хуй його знає що гірше), з постійним ризиком - бо кожна вилазка назовні це потенційна смерть, без сну і відпочинку. Місяцями. І я кажу собі - завали пельку і працюй. Ти, курво, не маєш права жалітися. У тебе все не настільки хуйово. І зараз ставлю себе на місце такого піхотинця, який виліз з нори і читає або дивиться все те. Мабуть, він охуїє від такого розвитку подій. Бо я - так.4 роки повномасштабна. Колапс в Києві і повилазили: Все, світла нема, тепла нема - я їду за кордон. Їдь, воно звісно діло кожного - але. Ти доросла жінка з дітьми, ти ніхуя не зробила для власної автономності на випадок блекаутів. Ти сиділа і сподівалася що тебе не торкнеться. Ти жила своє життяТи чоловік, який за бабло виїхав в Польщу. І ти розповідаєш мені який в тебе птср і кошмари з приводу, що ти в Україні як в полоні і знову не можеш виїхати.Ти бородатий ухилянт, який розповідає що працювати на 20-30 тисяч то тупість, не для того мама квіточку ростила, а щоб більше платили - треба щоденно на інший берег Дніпра їздити, а кругом страшні тцкТи хіпстер, який ставить палатку в хаті, щоб обігріти собаку і шукає терміново за всі гроші де зробити титри на сказ, щоб заробити для нього міжнародний ветпаспорт і врятувати від корупції. Не від ракет, нє. У мене сьогодні як з рогу таке сиплеться.(с) Катруся Бережна*вона у війську, якщо шо