Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Нотатки підприємця | Фінанси & Бізнес
Додано 14 лип 2024

Нотатки підприємця | Фінанси & Бізнес

@vern_blog
Кількість підписників: 449
Фото: 48
Відео: 3
Посилання: 41
Опис:
Особисті записи про заробіток в Україні, маркетинг/рекламу та трошки про себе. Мій чат про eCommerce - https://t.me/evo_prom
Джерело

Нотатки підприємця | Фінанси & Бізнес | У минулому пості я торкнувся теми відкриття розрахункового рахунку в N...

Логотип телеграм спільноти - Нотатки підприємця | Фінанси & Бізнес Нотатки підприємця | Фінанси & Бізнес @vern_blog
1 550 Охват/переглядів 2024-07-07 08:05 Повідомлення №88
У минулому пості я торкнувся теми відкриття розрахункового рахунку в NovaPay і хочу трохи розповісти про досвід використання рахунків ФОП 2600 у різних банках.Своїм негативним досвідом я вважаю рахунок в Укрсиббанку. Через браузер було дуже складно зайти, потрібно було оновлювати версію Java на ПК, і щороку оновлювати ключ доступу.ПриватБанк загалом досить зручний для ФОП. Там можна зробити вивантаження за рахунком за різні періоди: сім днів, місяць, квартал, рік. Це дуже зручно, коли потрібно здати звітність.У Монобанку (реф. посилання) навіть більш приємний і лаконічний дизайн, на мій погляд. Крім того, порівняно з ПриватБанком, він має велику перевагу: абсолютно безоплатне обслуговування на місяць і комісії на оплату за IBAN - 0 грн. У ПриватБанку - 150 грн абонентської плати і 5 грн за платіжку.Але що найголовніше в плані використання цих банків - це досвід покупців, які будуть робити платежі вам. ПриватБанк і Монобанк займають більше половини ринку. Якщо покупець буде робити вам оплату mono-mono або Приват-Приват, то, ввівши в Монобанк тільки IBAN (розрахунковий рахунок у Монобанку) і вибравши "оплата на картку", потрібно буде ввести тільки суму і призначення платежу. У ПриватБанку потрібно вибрати "Платежі", а не "оплата на картку", і тоді також заповнити потрібно буде тільки суму і призначення платежу.Розрахунковий рахунок у NovaPay не вирізняється гарним дизайном і функціоналом, але не використовувати його є дві причини: це те, що NovaPay - це не банк (у разі банкрутства вам гроші не повернуть) і платежі з нього, за деякими даними, необхідно фіскалізувати.З переваг - це зняття готівки з NovaPay без комісії до 100 000 грн на місяць і більш швидке зарахування з контролю платежів Нової пошти.Однак у Монобанку можна на місяць без комісії з чорної та білої картки знімати по 50 000 грн.Насправді я не бачу переваг зняття гривні з карткового рахунку. Останнім часом використання безготівкової гривні зручніше. У наступному пості розповім, як вигідно перевести гривню в готівку.