Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вербена
Додано 14 лип 2024

Вербена

@verbenasims
Кількість підписників: 1 178
Фото: 5,230
Відео: 38
Посилання: 298
Опис:
Патібрейкер, мізері мейкер 🪙 Станьте спонсором мого каналу: https://www.youtube.com/channel/UCtgGakpTgnbd9v0bw-glmtg/join 💰 Підтримайте мій канал донатом: https://send.monobank.ua/jar/8fCZYSg1vu
Джерело

Вербена | Я чесно не розумію ЕА. Типу, вони випустили за весь цей час один норма...

Логотип телеграм спільноти - Вербена Вербена @verbenasims
897 Охват/переглядів 2025-05-28 08:47 Повідомлення №7056
Я чесно не розумію ЕА. Типу, вони випустили за весь цей час один нормальний івент, який був присвячений приготуванню амброзії. Це єдиний івент, в якому був якийсь сенс і його було цікаво проходити і на його основі можна було собі придумати цікавий сюжет, який потім можна було продовжити виходом ДЛС.Далі просто плакати хочеться від якості цих івентів. Весь різдв'яний івент, який був побудований на приготуй страву/запитай у рандомного персонажа про традицію. Який замість святкової атмосфери приносив хіба що святкову депресію.Цей івент присвячений чуваку з майбутнього. Де тобі весь івент побудували на тому, щоб розгадати персоналіті часового крадія, і в кінці нам так і не сказали хто це був🫠 І при цьому всьому вони настільки не знали чим заповнити цей івент, що у нас буквально був тиждень, де в квестах були завдання "Поспати", "Сходити в зал", "Поїсти" це вже навіть не смішно було.Що буде цього разу? Квести по типу "посиди на лавці в парку годину", "подрімай на лавці в парку", "купи Outdoor Retreat щоб зробити в ньому 1 дію"? І це все заради однієї неймовірної кабінки туалету, в якій можна попісяти і зайнятися Вуху, бо вона ж так автентично виглядає🙃