Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🤬 Маразми Великодимерської громади
Додано 06 січ 2025

🤬 Маразми Великодимерської громади

@velykadymerka
Кількість підписників: 1 490
Фото: 580
Відео: 199
Посилання: 73
Опис:
📣 Актуальні питання Великої Димерки 💡 Викриття схематозників 🤬 та відверті питання зашкварним брехунам ⚠️Увага! Канал створено для всіх, хто вміє критично мислити. 👉 Надіслати новину t.me/info_holos
Джерело

🤬 Маразми Великодимерської громади | На фоні скандалу із "Госпітальєрами" хочу висловити свою щиру підтримк...

Логотип телеграм спільноти - 🤬 Маразми Великодимерської громади 🤬 Маразми Великодимерської громади @velykadymerka
419 Охват/переглядів 2026-03-13 10:51 Повідомлення №1033
На фоні скандалу із "Госпітальєрами" хочу висловити свою щиру підтримку як Яні Зінкевич, так і всім хто причетний до цієї служби! Ви - неймовірно круті! І Ваші заслуги із порятунку військових дуже важко переоцінити!!! І з іншого боку, у мене з'явилося кілька абсолютно логічних питань! В той час, як "всіх собак" спустили на благодійний фонд, який із 2014 року займається медичною евакуацією та допомогою на полі бою щодо невірного чи не зробленого звітування. Абсолютно спокійно діють сотні ГО , через які проходять сотні мільйонів! І незважаючи на всі запити до правоохоронців - там абсолютна тиша!!! Ви всі знаєте, що я вже третій рік займаюся боротьбою саме із такими "благодійниками"!Якщо ж подивитися офіційні дані на відкритому сервісі "Опендатабот" то виходить цікава картинка! ГО зареєстроване в 2021 році, У 2022 році показує "0" прибутку, зате у 2023 році (готові?!) - 744млн.362тис???Гарна робота!? Наступні роки - у десятки разів меньше! І ні у кого немає жодних запитань до цих благодійників!? А на це "угрупування активних громадян" зареєстроване не одне ГО ? То які там суми фігурують - ми можемо лише здогадуватися. Для цього і мають працювати правоохоронні органи та показати свій професіоналізм та неупередженість в розслідуванні !? Бо щось це дуже нагадує одний вислів італійського диктатора: Друзям - все! Ворогам - закон!Далі буде....