Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🤬 Маразми Великодимерської громади
Додано 06 січ 2025

🤬 Маразми Великодимерської громади

@velykadymerka
Кількість підписників: 1 490
Фото: 580
Відео: 199
Посилання: 73
Опис:
📣 Актуальні питання Великої Димерки 💡 Викриття схематозників 🤬 та відверті питання зашкварним брехунам ⚠️Увага! Канал створено для всіх, хто вміє критично мислити. 👉 Надіслати новину t.me/info_holos
Джерело

🤬 Маразми Великодимерської громади | Боротьба Юрченка, Корнієнко, Слизюк за крісло во.Голови ВДСР вийшла на...

Логотип телеграм спільноти - 🤬 Маразми Великодимерської громади 🤬 Маразми Великодимерської громади @velykadymerka
385 Охват/переглядів 2025-05-24 18:16 Повідомлення №663
Боротьба Юрченка, Корнієнко, Слизюк за крісло во.Голови ВДСР вийшла на міжнародний рівень, як виявилося ! Польща 🇵🇱, Щиценський повіт Вармінського-Мазурського воєводства, село Єдвабно. Ця гміна побратим нашої ВДСР, яка найбільше взаємодіє з нашою громадою. Під час окупації громади, нашим односельчанам, більше 40 осіб не рахуючи дітей, надали притулок та допомогу.Наші діти з хореографічного та вокального ансамблів, були запрошені та на міжнародному рівні показали свій клас, до цього таких заходів не було. Були організовані боксерські зустрічі наших дітей більше 5 разів. Наші боксери неодноразово показують тепер результати на рівні міжнародному, а не по селах України. Підписані меморандуми про співпрацю економічну, після завершення агресії рф звісно, що стане дійсно важливим поштовхом для розвитку економіки громади. Та недолугим активістам це стало кісткою в горлі, як виявляється… Що вони зробили запитаєте ви ? Звʼязалися з очільником польської гміни та просили не взаємодіяти з ВДСР, бо по їхнім словам тут корупціонери, крадії та бандити. А тепер всіх хто вміє думати ! Ви ж розумієте, який колосальний удар це робить для всіх мешканців ? Скільки можна втратити, напрацьоване роками ! Це все заради бажання «квартету» стати «керувальниками», а які втрати понесе громада їм байдуже виходить. Немає слів та емоцій, це чергове дно пробите квартетом. Це низість та підлість, обумовлена жагою до влади. А так-то для інформації. До ВДСР звертаються сусідні громади за допомогою у встановленні міжнародних звʼязків, для допомоги їхнім громадам, бо там такого нема, як у нас. А саме : Калинівська та Придесенська громади, та не тільки. Скріншоту переписки не буде поки, бо направлене до компетентних органів та служб. Як ви розумієте, це виходить за рамки громади…Дякуємо за інформування, розуміння та щирість наших польських партнерів ♥️