Джерело
velouur знову пише | Про інфлів і великі пнл-киБагато хто думає, що інфли з великими PnL це...
778 Охват/переглядів
2026-04-10 21:45
Повідомлення №2396
Про інфлів і великі пнл-киБагато хто думає, що інфли з великими PnL це проблемаСпойлер: ні—————————Чуть прикладів з життя наведу:На початку свого становлення, як криптан, дивувався навіть тому, коли побачив вживу людей, які пози на фʼючах закривали в +300-500$ В голові пролітали порівняння в негативну сторону. Тоді якраз і перші пів депу злив, бо понадіявся на легкі гроші від фʼючів і думку «а я що лох, якщо стільки не зробляю?»З часом вернув втрачені на промках/смарт мувах, але з корнем питання не працював. В наслідок чого, коли в інфополі більше людей сильних появлялось, почуття «я недостатній» почало вертатисьЩе трішки часу пройшло і в інфополі появився інфл, як Гадвел, від якого, в моменті навіть був відписався, бо дивлячись на профіт в 5 фігс в мене очі на лоба лізли, і мій профітік в 500$ відчувався, як запах ніщєтиТепер питання. Чи гадвел був винуватий в тому, що я знецінюю свої здобутки?—————————Можливо й є якась частина відповідальності за фомо і можливий пересайз чийсь на порівняннях, АЛЕ, варто розділяти, це всього лиш тригерТригер ≠ власна діяЯкщо у тебе поставлені за норму порівняння себе з кимось іншим, то спровокувати на знецінки і можливу послідуючу лудоманію може навіть відосік в тт де пачкою баксів мотиляютьІнші люди в любому разі не несуть відповідальності за особисті дії кожного, вони можуть лишень підштовхнути на той момент, де є обʼєктивна недопрацьовкаПрослідковуєш порівняння у себе? – працюй з менталкою і переглянь мотивацію свого заробітку. Бо поки це не закриється, буде виникати:- лудка- пересайз- знецінка своїх результатівВідповідно, і задовлення від шляху можна не очікувати. А якщо цього немає, то і сенс з тої дороги?—————————У мене все, дякую за увагу і гн. Радий буду ознайомитись з вашими думками в коментах☕️