Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - velouur знову пише
Додано 06 гру 2025

velouur знову пише

@velouur_crypto
Кількість підписників: 1 047
Фото: 966
Відео: 65
Посилання: 263
Опис:
Не фінансові поради, тільки розфліп, шитпост і чу-чуть життя Чат: https://t.me/+OauSjIo-tgU0MDhi pm: @velouuur_crypto (Реклу не продаю; гіви скіп)
Джерело

velouur знову пише | Досвід першого тильту на 3+ тижніНе люблю таке писати, але, з іншого б...

Логотип телеграм спільноти - velouur трошки лудить velouur знову пише @velouur_crypto
437 Охват/переглядів 2026-01-29 23:36 Повідомлення №2266
Досвід першого тильту на 3+ тижніНе люблю таке писати, але, з іншого боку, під думки канал і створював, то ж все таки поділюсьНа протязі всього часу, що в крипті знаходжусь, вдавалось дуже комфортно відчувати ринок та підлаштовуватись під його реалії. Як якийсь значний мінус був – через два-три дні замазувалось і виходило більше. Але зараз прям чую, що не можу адаптуватись до теперішнього ринкуПісля першого числа, значних профітів не було, і трусь около-бу та й навіть мінусі післяВідверто, мінус не настільки великий, але, після довшого вінстріку, такі моменти дуже дивно відчуваються, наче просто на місці топчешся, а в речі, які заходиш, вже готовий, що вийдеш в мінус в 95% випадківБудь то на лудко-рухах позу в мінус пару соток закриєш, чи навіть, через недосип гроші відправиш на CA контракту (троян суко, рефнув профіта і ще на чай накинув команді)До того ж, грошей цього місяця налокали +/- на теслу в хорошому стані (гади, зарабативать запрєщєно)А потім дивишся, а всі наче заробляють, і ще й на такому банальному, такому читаємому, що просто неможливо. Порівняння головний вбивач щастя, що є то є, але просто в такі моменти здається, що все попереднє, це було із розряду «повезло, а зараз фарт закінчився і вертаємось в реалії»Хз, люблю чимось мотиваційним закінчувати, якісь може, поради дати, но чесно, навіть не хочеться—————————Просадка від атх іменно на ректах, не настільки велика, %7 десь всадив від нового року (не рахуючи залокані), але відчувається воно паскудно, через саму стагнацію і не бачення позитивного результату дій з страхом, що так продовжиться і закінчиться обнуленнямМоже зажрався, того що «хулі нить, і так рези хороші. Хтось за 500$ в місяць єбашить на заводі і не жаліється», но чесно, мені просто хочеться десь вигрузити свої думки, бо балік підріс, а толерантонсті до цифр ще поки не осягнув. Та, надіюсь на розуміння—————————Всім піс та на звʼязку🤞🏼P.s. мб видалю потім, но просто захотілось поділитись десь