Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вечірній Київ
Додано 14 лип 2024

Вечірній Київ

@vechirniykyiv_ua
Кількість підписників: 5 798
Фото: 56,300
Відео: 6,200
Посилання: 32,700
Опис:
Актуально і цікаво. З киянами і про киян. Наш сайт: https://vechirniy.kyiv.ua/
Джерело

Вечірній Київ | Віталій Кличко: Київ визначив у кожному районі міста опорні пункти обі...

Логотип телеграм спільноти - Вечірній Київ Вечірній Київ @vechirniykyiv_ua
688 Охват/переглядів 2026-01-23 08:46 Повідомлення №67368
Віталій Кличко: Київ визначив у кожному районі міста опорні пункти обігріву (незламності) У них, у разі потреби, зможе залишатися ночувати велика кількість людей.  У пунктах облаштують місця для ночівлі, забезпечать їх пристроями обігріву (мобільними котельнями), харчуванням, засобами гігієни.Столиця, у звʼязку з дуже складною ситуацією в енергетиці, і розуміючи, що ворог, з великою вірогідністю, продовжить атакувати критичну інфраструктуру міста і країни, готується до реагування на різні сценарії розвитку подій.До мешканців я звертаюся і говорю чесно: ситуація вкрай складна і це може бути ще не найскладніший момент.Зробіть запас продуктів, води, необхідних ліків. Хто ще має варіанти виїхати за місто, де є альтернативні джерела живлення й тепла, не відкидайте їх. А до роботодавців: організувати гнучкі графіки роботи і, за можливості, перевести працівників на дистанційну роботу.У кожному районі міста перша ланка реагування, яка оперативно збирає інформацію, організовує роботу на місці в координації з міським штабом, – це районна держадміністрація.  Райони на місцях зараз повинні чітко зосередитися на складних, але життєво важливих для людей питаннях, які ми розвʼязуємо спільно, всі разом! І повинні всі працювати злагоджено.  Плани й алгоритми дій у різних можливих ситуаціях зараз обговоримо на штабі з главами районів.  Підкреслю, сьогодні всі міські служби, департаменти КМДА працюють 24/7, щоб забезпечити життєдіяльність міста в умовах надзвичайної ситуації. Цілодобово продовжують працювати комунальники, щоб забезпечити киян необхідними послугами. Працюють лікарні і соціальні заклади.Ми вистоїмо! Як би складно не було!