Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Всеукраїнська Енергетична Асамблея
Додано 14 лип 2024

Всеукраїнська Енергетична Асамблея

@vea_ua
Кількість підписників: 368
Фото: 219
Відео: 29
Посилання: 511
Опис:
Об’єднання під егідою ВЕА професіоналів-енергетиків, які зможуть поділитись своїми досвідом та напрацюваннями для розвитку енергетики

👥 Кількість підписників

368
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: +1

👁️ Середній перегляд на повідомлення

220
Середній/День:: 394
Середній/Тиждень:: 162
ERR: 59.78%

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ (7 квітня)🔹 Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹 Через негоду знеструмлено понад 170 населених пунктів у 9 областях🔹 У вечірні години (18:00–22:00) необхідно ощадливо споживати електроенергію⸻🔴 НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВорог продовжує атакувати енергетичну інфраструктуру.Внаслідок дронових, ракетних та артилерійських ударів на ранок зафіксовано знеструмлення споживачів у:▪️ Донецькій▪️ Запорізькій▪️ Чернігівській▪️ Харківській▪️ Сумській▪️ Херсонській▪️ Одеській областяхТам, де це дозволяє безпекова ситуація, тривають аварійно-відновлювальні роботи.Енергетики працюють над якнайшвидшим відновленням пошкодженого обладнання.⸻📊 СПОЖИВАННЯСтаном на 09:30 рівень споживання відповідає показникам попереднього дня.🔸 6 квітня добовий максимум зафіксовано у вечірні години🔸 Він був на 1,1% вищим, ніж у п’ятницю, 3 квітня🔸 Основна причина — похолодання у більшості регіонів Сьогодні зберігається потреба в ощадливому енергоспоживанні:👉 обмежте використання потужних електроприладів з 18:00 до 22:00👉 не вмикайте кілька таких приладів одночасно⸻🌧 НАСЛІДКИ НЕГОДИЧерез дощ і сильні пориви вітру знеструмлено понад 170 населених пунктів у:▪️ Київській▪️ Житомирській▪️ Полтавській▪️ Хмельницькій▪️ Тернопільській▪️ Дніпропетровській▪️ Кіровоградській▪️ Одеській▪️ Миколаївській областяхРемонтні бригади вже працюють над ліквідацією пошкоджень.
ЕнергоБлок з Іваном Плачковим. Критичний стан енергетичної безпеки столиці, та від чого залежатиме проходження наступної зими.Основні тезиПозитивні зміни в управлінні галуззю: координація роботи енергокомплексу під керівництвом першого віцепрем’єра Дениса Шмигаля.Оцінка планів енергетичної стійкості.План підготовки Києва до ОЗМ: обговорення бюджету та комплексних заходів.Відновлення ТЕЦ та котелень: чому зараз критично важливо зосередитися на ремонті котелень замість енергоблоків, які не встигнуть відновити до осені.Проблема децентралізації теплопостачання та складнощі з газовими котельнями в зоні Дарницької ТЕЦ.Електропостачання: Київ втратив власну генерацію. Обговорення ролі генераторів та необхідності відновлення підстанцій для імпорту електрики.Когенераційні установки: технічні та економічні виклики їх впровадження.Бюрократичні та юридичні перешкоди: для реалізації планів необхідно змінити десятки законів та постанов, що гальмує процес.Політичне протистояння між центральною та місцевою владою як головна загроза енергетичній безпеці столиці.Історичні паралелі: спогади про енергетичну кризу 1998 року та важливість деполітизації енергетики.Підсумкові прогнози: від чого залежатиме проходження наступної зими (погода, обстріли та наявність фінансування).Співрозмовник – Петро Білян, головний редактор журналу «ЕнергоБізнес».https://youtu.be/R9hV3ZSndcc
Вночі та вранці ворог здійснив масовану ракетно-дронову атаку на енергетичну інфраструктуру Києва та області. Також постраждали енергооб’єкти в кількох інших регіонах України.Станом на ранок є знеструмлені споживачі у Києві, Київській, Черкаській, Кіровоградській, Харківській, Запорізькій та Дніпропетровській областях.Там, де це дозволяє безпекова ситуація, вже розпочато аварійно-відновлювальні роботи. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути в роботу пошкоджене обладнання.Через наслідки масованої атаки сьогодні змінено час та обсяг застосування обмежень споживання електроенергії.У частині регіонів з 08:00 запроваджено: • графіки обмеження потужності для промисловостіпогодинні відключення для всіх категорій споживачівОбмеження діятимуть до кінця поточної доби.З графіками можливих відключень можна ознайомитися на офіційних сторінках обленерго.☀️ З урахуванням погодних умов потужні електроприлади бажано використовувати з 11:00 до 16:00 — у період найефективнішої роботи сонячних електростанцій.Якщо у вашому регіоні діють погодинні відключення, просимо: • споживати електроенергію максимально ощадливоне вмикати кілька потужних приладів одночасно, коли світло з’являється за графіком. Також просимо обмежити використання потужних електроприладів у вечірній піковий період — з 17:00 до 22:00.Укренерго
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Ворог здійснив масовану ракетно-дронову атаку на Київ та область🔹 Споживання електроенергії залишається високим🔹 Будь ласка, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00НАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі та вранці ворог здійснив масовану ракетно-дронову атаку на Київ та Київщину, під ударом опинились і енергетичні об’єкти в інших регіонах. Внаслідок атаки – знеструмлена значна кількість споживачів у столиці та області, також є відключені через бойові дії споживачі на Чернігівщині. Наразі ворожа атака ще триває. Аварійно-відновлювальні роботи розпочнуться одразу, як тільки це дозволить безпекова ситуація. У зв’язку з пошкодженням енергетичного обладнання – у Києві застосовані аварійні відключення. Попередньо оприлюднені оператором системи розподілу графіки погодинних відключень у столиці наразі не діють. Аварійні знеструмлення будуть скасовані одразу після стабілізації ситуації в енергосистемі.Внаслідок попередніх масованих ракетно-дронових атак на енергосистему сьогодні у більшості регіонів України вимушено застосовуються заходи обмеження споживання: графіки обмеження потужності для промисловості та бізнесу і погодинні відключення для всіх категорій споживачів. Час застосування вимушених знеструмлень за вашою адресою дізнавайтеся на офіційних сторінках оператора системи розподілу (обленерго) у вашому регіоні.СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії залишається високим. Сьогодні, 27 грудня, станом на 9:30, воно було на 3,1% нижчим, ніж у цей час попередньої суботи – 20 грудня. Причина змін – знеструмлення значної кількості споживачів внаслідок ворожої атаки. Вчора, 26 грудня, добовий максимум споживання був зафіксований вдень. Він був на 2,3% вищим, ніж максимум попереднього дня – у четвер. Причина таких змін – застосування меншого обсягу заходів обмеження у частині областей.У регіонах, де застосовуються погодинні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, обмежте сьогодні користування потужними електроприладами. За можливості перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Ощадливе споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених знеструмлень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитися. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).УКРЕНЕРГО
Імпорт електроенергії із сусідніх держав ЄС в Україну стане більш прогнозованим. Про це свідчать результати першого місячного аукціону з розподілу пропускної спроможності міждержавних перетинів на кордонах України зі Словаччиною, Угорщиною та Румунією. Під час проведення аукціону запити потенційних компаній-постачальників значно перевищили обсяг виставленої на розподіл пропозиції. Аукціони стартували 15 грудня 2025 року на платформі JAO. Безпосереднє постачання електроенергії за їхніми результатами почнеться у січні. Це перший в історії українського ринку електроенергії приклад проведення спільних місячних аукціонів з розподілу пропускної спроможності на кордонах із країнами ЄС. Згідно з остаточними результатами, на кордоні України з Угорщиною було розподілено 460 МВт доступної пропускної спроможності з граничною ціною 13,4 EUR/МВт. При цьому, Загальний запитуваний трейдерами обсяг на цьому напрямку був найбільшим і склав 4625 МВт. Участь в аукціоні взяли 37 учасників, переможцями стали 20 компаній. На кордоні зі Словаччиною було розподілено 172 МВт доступної пропускної спроможності з граничною ціною 16 EUR/МВт. Загальний запитуваний обсяг на цьому при цьому склав 1826 МВт. В аукціоні взяли участь 38 учасників, з яких 20 стали переможцями. На кордоні з Румунією було розподілено також 172 МВт з граничною ціною 10,82 EUR/МВт, а загальний запитуваний обсяг склав 1815 МВт. В аукціоні брали участь 23 учасники, з яких 10 стали переможцями. В умовах масованих російських атак на українську енергосистему, проведення місячних аукціонів з розподілу міждержавної пропускної спроможності дозволить підвищити стабільність роботи української енергосистеми. А у перспективі – знизить вартість електроенергії, що імпортується із сусідніх європейських держав.Укренерго
З Днем енергетика!Шановні колеги та друзі!Від Всеукраїнської Енергетичної Асамблеї та від себе особисто вітаю Вас з професійним святом – Днем енергетика!Війна не залишила ніяких сумнівів в тому, що енергетичний комплекс країни є не достатнім, але найнеобхіднішим в забезпеченні цивілізаційної складової життя сучасного суспільства. 24 лютого 2022 року під час повномасштабної агресії росії проти України всі енергетики як один щит стали на захист енергосистеми України.Ворог б’є по енергетичній інфраструктурі тисячами ракет і дронів, але вони ніколи не зламають наших енергетиків, їхню мужність та відданість своїй справі. І в цьому велика заслуга наших українських героїв-енергетиків.Від воєнного й енергетичного фронтів зараз напряму залежить існування України. Бо нести світло можуть лише ті, хто не боїться пітьми.Подвигу українських енергетиків, воїнів світла, дивується увесь світ! Їх подвиг увійде назавжди в історію!Енергетики виконають свою місію. Енергетичний комплекс України вистоїть. Ми переможемо. Ми відновимо нашу енергетику. Вона буде сучасною, високотехнологічною, на базі найновітнішого і передового устаткування. Ми повинні виправити помилки й забезпечити пріоритетний розвиток енергетичної галузі.СЛАВА ЕНЕРГЕТИКАМ!СЛАВА ЗСУ!СЛАВА УКРАЇНІ!Іван Плачков,голова Ради Всеукраїнської Енергетичної Асамблеї
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹Триває ліквідація наслідків російських атак на енергооб’єкти🔹У регіонах, де застосовуються погодинні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанніНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі ворог здійснив атаки на енергооб’єкти у кількох регіонах. Внаслідок цього – на ранок є знеструмлені споживачі на Черкащині, Миколаївщині та Запоріжжі. Аварійно-відновлювальні роботи тривають у всіх постраждалих регіонах. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене обладнання в роботу. Внаслідок попередніх масованих атак на енергосистему – у більшості регіонів України сьогодні застосовуються заходи обмеження споживання: графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу і погодинні відключення. Час застосування вимушених знеструмлень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках оператора системи розподілу (обленерго) у вашому регіоні. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 18 грудня, станом на 9:30, його рівень був таким же, як в цей час попереднього дня – у середу. Вчора, 17 грудня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у вівторок, 16 грудня. У регіонах, де застосовуються погодинні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, максимально обмежте користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Ощадливе споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених відключень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).Укренерго
Ситуація в енергосистемі Українистаном на ранок 17 грудня💡 Стан системи. Енергосистема залишається частково пошкодженою внаслідок ворожих атак. До 23:59 діють графіки погодинних відключень (ГПВ) та графіки обмеження потужності (ГОП).📈 Споживання. Станом на 9:30 рівень споживання електроенергії був на 2,2% вищим, ніж у цей же час попередньої доби. Причини: • хмарна погода в більшості регіонів України; • менший, ніж учора, обсяг застосованих обмежень споживання.🛠 Підготовка до навантажень. Триває активна підготовка обладнання до періодів підвищеного навантаження в міжсезоння.🔫 Відновлювальні роботи.У всіх регіонах, що постраждали від російських обстрілів, тривають аварійно-відновлювальні роботи.Більшість споживачів на Одещині, знеструмлених унаслідок масованих ракетно-дронових атак, уже заживлені.Водночас через наслідки попередніх атак у більшості регіонів сьогодні застосовуються заходи обмеження споживання. Погодні умови. Інформації про знеструмлення населених пунктів через негоду не надходило.⚙️ Робота енергетиків. Фахівці продовжують працювати над стабілізацією ситуації в енергосистемі.🔄 Імпорт електроенергії. Обсяги імпорту на поточну добу наразі невідомі.
СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ🔹 Ворог здійснив масовану ракетно-дронову атаку на Одещину та Миколаївщину🔹 Споживання електроенергії відповідає сезонним показникам🔹 В регіонах, де застосовуються погодинні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанніНАСЛІДКИ ОБСТРІЛІВВночі та вранці ворог здійснив масовану ракетно-дронову атаку, зокрема, на енергетичну інфраструктуру південних областей України. Внаслідок цього – на ранок знеструмлена значна кількість споживачів на Одещині (включно з частиною м. Одеса) та Миколаївщині. Правобережна частина Херсонщини знеструмлена повністю. Також внаслідок нічної дронової атаки є знеструмлені споживачі на Чернігівщині. Аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах розпочнуться одразу, як тільки це дозволить безпекова ситуація. Енергетики роблять усе можливе, щоб якнайшвидше повернути пошкоджене ворогом обладнання в роботу.Через значну кількість знеструмлених споживачів внаслідок обстрілів – графіки погодинних відключень в Одеській, Миколаївській і Херсонській областях наразі не діють. Внаслідок попередніх масованих ракетно-дронових атак на енергосистему – у решті регіонів України наразі застосовуються заходи обмеження споживання: графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу і погодинні відключення. Час застосування вимушених знеструмлень за вашою адресою дізнавайтесь на офіційних сторінках оператора системи розподілу (обленерго) у вашому регіоні. СПОЖИВАННЯСпоживання електроенергії відповідає сезонним показникам. Сьогодні, 13 грудня, станом на 9:30, його рівень був на 5,8% вищим, ніж в цей же час минулої суботи – 6 грудня. Причини таких змін – менша кількість застосованих заходів обмеження у більшості регіонів України. Вчора, 12 грудня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попереднього дня – у четвер. У регіонах, де діють погодинні відключення, зберігається необхідність в ощадливому енергоспоживанні. Будь ласка, обмежте сьогодні користування потужними електроприладами. За можливості, перенесіть енергоємні процеси на нічні години – після 23:00. Ощадливе споживання електроенергії сприятиме меншій тривалості вимушених відключень.Увага! Ситуація в енергосистемі може змінитись. Стежте за повідомленнями на сайтах та офіційних сторінках у соцмережах вашого оператора системи розподілу (обленерго).Укренерго
Вельмишановний Іване Васильовичу!Щиро вітаємо Вас із Днем народження!У цей непростий час для нашої держави прийміть найтепліші та найщиріші вітання від усього колективу Громадської спілки «Всеукраїнська Енергетична Асамблея».Ваш багаторічний та неоціненний внесок у розвиток енергетичної галузі України є дороговказом для всієї енергетичної спільноти. Ваш досвід, мудрість і стратегічне бачення особливо потрібні сьогодні — у період великої відбудови та відновлення української енергетичної інфраструктури. Ваша роль у формуванні професійної спільноти та підтримці галузі має беззаперечне значення.Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного тепла, гармонії та щоденної радості.Нехай кожен день дарує нові можливості, добрі звершення та заслужені перемоги.Щиро бажаємо, щоб якнайшвидше настав довгоочікуваний мир — справжній, стійкий і переможний.Нехай завершення війни принесе Україні відновлення, стабільність і впевненість у майбутньому, а Вам — душевну рівновагу, сили та натхнення.Хай усі Ваші плани втілюються, а кожен новий день приносить приводи для гордості та добра.З глибокою повагоюколектив ГС «Всеукраїнська Енергетична Асамблея»