Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ГО"В Добрі Руки" - Київ
Додано 14 лип 2024

ГО"В Добрі Руки" - Київ

@vdobriruky_kyiv
Кількість підписників: 544
Фото: 8,650
Відео: 206
Посилання: 1,230
Опис:
- адоція(прилаштування)🐶🐱 - соціальні проекти - волонтерська діяльність Тварини притулку щеплені,стерилізовані. 👉Щодо адопції, допомогти ADMIN➡️ @v_dobri_ruky 👉Візити, волонтерам,екскурсії ADMIN➡️ @Elena_WBW #КиївськаОбласть #притулок
Джерело

ГО"В Добрі Руки" - Київ | Для Літачка час на завжди зупинився 💔З перших днів Це була неймовірна ...

Логотип телеграм спільноти - ГО"В Добрі Руки" - Київ ГО"В Добрі Руки" - Київ @vdobriruky_kyiv
131 Охват/переглядів 2026-04-19 11:10 Повідомлення №8581
Для Літачка час на завжди зупинився 💔З перших днів Це була неймовірна історія. Його історія.На початку повномасштабної його знайшли примороженого до люку. Він важив як кошеня але боровся за життя, як справжній лицар.Він завжди дивував своєю відвагою, силою і відвертою любов'ю до кожного, хто приділяв йому увагу.А не звертати на нього уваги неможливо було. Літачок був дуже розумним котиком, лагідним, любив спілкуватись, любив обійми. Завжди з радістю приймав почухони і ніколи не хотів розлучатися з тими хто ставав для нього дорогим.Ми знали що цей день настане. Враховуючи його діагнози і стан в останній час...ми робили все що могли, щоб підтримувати його життя на високому рівні.З однієї сторони, ми завжди були готові до того, що це ненадовго. Але з іншої...Літачок був нашою родиною, а ми були родиною для нього.І Це неймовірно боляче втрачати тих, кого ти щиро любиш, про кого ти турбуєшся і хто так сильно від тебе залежить.Життя притулку - це не просто розповіді про нових тваринок, про прилаштування, про проблеми тощо..Це завжди про історії, Реальні історії життя тих, хто не має власного голосу.І ці історії не завжди закінчуються щасливими дописами.Тож, ми прощаємося з Літачком.Зі справжнім героєм і частиною нашої родини.Ми дуже вдячні опікунам, які допомагали нам підтримувати його життя. Дуже вдячні людям які приходили поспілкуватись з ним і подарувати свою увагу.Тож біжи на Райдугу, друже.Там більше не буде самотності і не буде болю.