Джерело
Міський голова Геннадій Лебідь | Мав честь взяти участь у першому Молитовному сніданку прифронтових тер...
214 Охват/переглядів
2026-06-19 07:20
Повідомлення №4857
Мав честь взяти участь у першому Молитовному сніданку прифронтових територій, який відбувся у Дніпрі.Цей захід об’єднав представників десяти прифронтових областей України, духовенство різних релігійних конфесій, військових, правоохоронців, депутатів, освітян, медиків, спортсменів та молодь. Майже 400 людей зібралися разом, щоб у спільній молитві та єдності висловити найголовніше прагнення кожного українця — мир для нашої держави та безпечне майбутнє для наших дітей.Сьогодні всі наші думки й молитви про одне: щоб Господь оберігав наших Захисників і Захисниць, щоб кожен воїн повернувся додому живим і неушкодженим, щоб українські діти більше не здригалися від звуків вибухів, а зростали під мирним небом у вільній та незалежній Україні.Щиро дякую кожному, хто щоденно працює задля Перемоги, підтримує наших воїнів, допомагає людям, розвиває громади та не втрачає віри в Україну.🇺🇦Особлива вдячність нашим Захисникам і Захисницям. Саме завдяки вашій мужності та самопожертві ми маємо можливість жити, працювати, виховувати дітей та будувати майбутнє.Разом — сильні.💪