Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Андрій Карпов Полтава
Додано 14 лип 2024

Андрій Карпов Полтава

@vata_show
Кількість підписників: 25 479
Фото: 127
Відео: 76
Посилання: 79
Опис:
Дякую 🤝 всім хто підтримує. Моно https://send.monobank.ua/jar/4qtSe6gvHw Приват https://www.privat24.ua/send/ixnbz PayPal: [email protected]

👥 Кількість підписників

25 479
Середній/День:: -31
Середній/Тиждень:: -115
Середній/Місяць:: -562

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 733
Середній/День:: 4,590
Середній/Тиждень:: 3,470
ERR: 14.65%

📊 Кількість повідомлень на день

4.8
Останній день: 6
Середнє за тиждень: 4.4
Середнє за день: 4.8

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Влучання по заводу «ВНИИР-Прогресс» у Чебоксарах – «Схеми» публікують супутникові знімкиУ ніч проти 5 травня українські безпілотники та ракети атакували російський завод «ВНИИР-Прогресс», який виробляє системи навігації та звʼязку для зброї і розташований у місті Чебоксари у республіці Чувашія. Про ураження заявили в Генеральному штабі ЗСУ.«Схем» (Радіо Свобода) порівняли супутникові знімки Planet Labs за 3 та 5 травня, які є у розпорядженні редакції, і помітили ознаки пошкоджень декількох будівель заводу та сліди влучань на території підприємства. Напередодні президент України Володимир Зеленський повідомив про бойові пуски крилатих ракет F-5 Flamingo, зокрема, по обʼєктах військово-промислового комплексу в російському місті Чебоксари. Якість зображення наразі не дає можливості повністю оцінити рівень ушкоджень заводу.За повідомленням Генштабу, завод «ВНИИР-Прогресс» займається виробництвом ГНСС-приймачів і антен для супутникових систем GLONASS, GPS і Galileo, зокрема адаптивних антенних решіток «Комета», що застосовуються у дронах-камікадзе типу Shahed, а також у крилатих і балістичних ракетах, уніфікованих модулях планерування і корекції (УМПК) для авіабомб й іншому високоточному озброєнні, яким Росія регулярно атакує Україну, зокрема її цивільну інфраструктуру. Ввечері 5 травня голова регіону Чувашія Олег Ніколаєв повідомив про атаку Збройних сил України, однак про ураження військово-промислового підприємства не згадав.Завод «ВНИИР-Прогресс» у Чебоксарах вже зазнавав атак українських військових у ході війни Росії з Україною.
Через підступний повторний удар росії система МВС втратила двох рятувальників. Вночі ворог атакував обʼєкт газовидобування на Полтавщині. Коли на місце прибули загони ДСНС та почали ліквідацію масштабної пожежі, противник вдарив по людях ракетою. На жаль, внаслідок отриманих травм загинули 2 рятувальники: Заступник начальника оперативно-координаційного центру ДСНС Полтавщини Віктор Кузьменко - Герой України, під керівництвом якого після удару по Полтаві в 2024 році було врятовано 17 людей. Він брав участь у понад 50 операціях з ліквідації наслідків обстрілів, запобігав техногенним катастрофам, власноруч ліквідовуючи пожежі на обʼєктах критичної інфраструктури. Пожежний-рятувальник Дмитро Скриль - на службі в ДСНС понад 20 років. Неодноразово брав участь у ліквідації складних пожеж на об’єктах нафтогазової промисловості, спричинених ворожими обстрілами. Відповідальний та професійний рятувальник, який добре знав свою роботу і виконував її там, де було найважче. Мої щирі співчуття родинам та близьким загиблих. Поділяю ваш біль. Це велика втрата для всіх нас. Також внаслідок повторного удару загинули ще 2 людей, а 8 - поранені. 23 рятувальники отримали травми. Троє людей у важкому стані, медики борються за їхні життя. Це свідомі удари по тих, хто рятує життя. Ми фіксуємо кожен воєнний злочин рф. Ворог має понести відповідальність за вбивства українців.
СБУ спільно із Силами оборони вчергове уразила нафтотермінал порту ТуапсеБезпілотники Центру спецоперацій «Альфа» СБУ у взаємодії з іншими складовими Сил безпеки та оборони (ГУР і СБС) вчергове уразили інфраструктуру морського порту «Туапсе» та Туапсинського НПЗ у Краснодарському краї рф.Морський нафтотермінал і Туапсинський НПЗ є важливими виробничими комплексами та логістичними вузлами, які забезпечують зв’язок між видобутком, переробкою та експортом російської нафти. Туапсинський НПЗ – єдиний нафтопереробний завод росії на узбережжі Чорного моря. Його потужність – майже 12 млн тонн нафти на рік.Унаслідок удару українських безпілотників виникла пожежа нафтомазутної суміші в резервуарах. Над терміналом підіймається стовп чорного диму.Служба безпеки продовжує завдавати серйозних збитків російській економіці, відпрацьовуючи по об’єктах, які забезпечують нафтодоларові надходження до її бюджету. Такі спецоперації знижують здатність рф продовжувати війну проти України. Ця робота триватиме й надалі.
Ізраїльська компанія з імпорту зерна «Цанцифер» повідомила сьогодні вранці, що відхилить російське судно Panormitis. За словами компанії, російський постачальник пшениці, підозрюваного в крадіжці зі сходу України буде змушений знайти інший порт для розвантаження. Це перший випадок, коли партія зерна, підозрювана в крадіжці, була повністю відхилена і не розвантажена в Ізраїлі, пише видання TheMarkerЗа оцінками експертів вартість вантажу з зерном становить близько 7 мільйонів доларів. Саме компанія «Цанцифер» мала отримати цей вантаж. Генеральний директор компанії Ітай Рон заявив, що це «перші судна з моменту початку війни між Росією та Україною, щодо яких стверджується, що вантаж на них “нечистий”». Пізніше «Цанцифер» звернулася до Міністерства закордонних справ Ізраїлю з проханням надати вказівки щодо розвантаження судна, а сьогодні вранці ухвалила рішення його відхилити.У компанії, натомість, вважають, що постачальники [росіяни] можуть подати позов про відшкодування вартості вантажу. ℹ️ «Цанцифер» — одна з найстаріших і найбільших компаній-імпортерів зерна в Ізраїлі. Її заснував 100 років тому Цві Цанцифер, який емігрував з Росії. Сьогодні компанією керують його сини та онуки. Компанія спеціалізується на фуражному зерні для годівлі сільськогосподарських тварин. Вона імпортує зерно з Європи, США та Південної Америки.У компанії стверджують, що на практиці неможливо встановити походження пшениці, закупленої в Росії. Водночас експорт російської пшениці не підпадає під санкції. ...Як показує розслідування газети Haaretz, Судно Panormitis було завантажене саме за схемою суден-«живильників» (feeder ships), коли невеликі судна перевантажують зерно на велике судно-балкер, яке потім прямує до експортних ринків. Під час перевантаження судна вимикають транспондери, що дозволяє фальсифікувати походження вантажу.За даними України, Panormitis було завантажено з судна-«живильника» Pasterikov, яке до того стояло в Бердянську. Через щільну хмарність у дні завантаження неможливо було підтвердити цю інформацію за допомогою супутникових знімків.
Путін про Туапсе: "Удари ЗСУ по Туапсе потенційно загрожують екологічною катастрофою".До речі, от ця інформаційно-психологічна атака на українців і на Європу "Україна злочинно нищить бідних і нещасних звірят, рибок, рослини, аби лиш нашкодити Росії і росіянам" має неабиякий успіх навіть серед українців. Багато хто дійсно починає мучитись сумлінням "та за що ж їх там, може, треба якось акуратніше, відмовитись від ударів, які шкодять живому, ми ж не вони...". Звісно ж, ці спричинені ворогом рефлексії неправильні. Якщо розібратись, то тут є два аспекти. Перше: росіяни ніколи не зважали на нищення природи, коли нищили людей. Ба більше: якщо вдавалось не тільки вбити людей. але знищити домівки, спалити садки і ліси, знищити тварин і птахів, отруїти воду, - то це завжди тішило московитів, в будь-яку з наших 12-х воєн з ними (та й інших воєн). Крім того, не слід забувати - їх все ще набагато більше, ніж нас, в них більша армія, більші ресурси для війни (причому власні, а не кредити і не донати). Тому маємо бути фаталістами: так, мільйонам котиків, песиків, кіз і корів, мільярдам птахів і риб не пощастило народитись і мешкати на території катів. І, відповідно, не пощастило платити життями за таку невдалу долю: їх вбивають не тільки росіяни, але й ЗСУ, щоб росіяни мали менше ресурсів для масових вбивств і нищення природи. Оно, буквально вчора українські екологи писали про черговий злочин "арміі Росіі". --Владислав Балінський: "...Я відкрив супутникові знімки і побачив ...40 квадратних кілометрів соняшникової олії в Чорному морі. І це без урахування площі Сухого лиману. Пляма продовжує рухатися.26 квітня в порту Чорноморськ влучання дрону рф у цівільну інфраструктуру знищило резервуар на 6 000 тонн. Це вже третій великий розлив олії на Одещині за неповні два роки.Я знаю що буде далі — бо ми вже це проходили.Після грудневого розливу 2025-го загинуло понад 5 000 птахів. У Одеському зоопарку з 300 врятованих вижили одиниці — і це важлива правда, яку треба знати перед тим як бігти рятувати зараз. Рослинна олія полімерізуеться та її на відміну від мазуту майже неможливо змити з пташиного пір'я. З цієї ж причини вона опиняється у товщі води та опускається на дно, впливаючи при цьому на гидробіонтів.У січні на одеських пляжах лежали мертві морські коники килимом — до 35 особин на квадратний метр. Вид з Червоної книги, популяція якого тільки починала відновлюватися".--Другий аспект питання про екологічну шкоду від війни: порівняння цінності нас тут та тварин там. Отже, якщо за наше виживання, від якого залежить виживання всього на нашій землі (а окупант винищить все, бо завжди так робив, йому байдуже збереження чого завгодно), доводиться платити життями тварин, яким не пощастило народитись і мешкати на території, підконтрольній РФ, то так тому й бути. Це не найбільша ціна за майбутнє всіх і всього, яку ми вже платимо. Бо ми платимо передусім життями найкращих.
Ім’я терориста — Васильченков Дмитро Васильович, 57 років, — УП.OSINT-відділу «Телебачення Торонто» з неофіційних баз даних стало відомо, що Васильченков народився в Москві, але мав українське громадянство. Постійно мешкав в Бахмуті. У період 2015-2017 проживав у росії, у Рязані. Там він користувався російським номером телефону, став клієнтом російських банків.  Також відомо: ▪️Пізніше повернувся в Україну, жив в Києві біля метро Деміївська, якраз біля місця, де влаштував стрілянину.▪️Сторінка Васильченкова у Facebook підписана “Бахмут В.Д.В.” і була активна з 2016 до 2019 року. Він публікував антиукраїнські та антисемітські дописи. ▪️Васильченков закликав до силової “зачистки” суспільства, посилаючись на методи Адольфа Гітлера. ▪️Також він заперечував легітимність України, використовував у публікаціях слова “так звана Україна”. ▪️Відкрито жалкував, що терорист Ігор Гіркін у 2014 році не знищив Бахмут повністю.▪️Васильченков – військовий пенсіонер України. Також у лютому 2024 року Голосіївський районний суд звільнив його від кримінальної відповідальності за умисне нанесення тілесних ушкоджень через те, що Васильченков помирився з жертвою.
Вітання, орчатіна!😂Ваша «закрита» нарада в Мінпромторгу щодо виробництва БПЛА пройшла дуже продуктивно. Для нас.Поки ви там сиділи і жували соплі, намагаючись видати китайську техніку за «російську продукцію» (СТ-1) і розпиляти бюджет, ми слухали кожне ваше слово.Ви можете скільки завгодно тиснути на свої контори типу «Альбатрос», «Geoscan», «Уфимец» та решту і вимагати від них «локалізації». Але коли 90% всього вашого залізяччя повністю залежить від китайських компонентів — двигуни, електроніка, пластик, кабелі — ви не виробники. Ви просто перекупники, які сидять на китайській голці і прикидаються самостійними.Ви самі на нараді визнали: без Китаю у вас нічого не літає. А Мінпромторг продовжує вимагати неможливого і тисне на «імпортозаміщення», якого в реальності немає.Персональні привітання вже летять усім учасникам. Сердюк, Плотніков, Абдулов та вся ваша компанія — кожен з вас у нас на рахунку.Ховаєте дані в ГІСП? Сподіваєтесь на захист? Даремно. Ми вже глибоко у вашій кухні.Скоро «держпідтримка» вам знадобиться не на нові цехи, а на те, щоб хоч якось рятувати свої дупи.Це тільки початок, гниди. Далі буде значно цікавіше.Несподіванки можуть з’явитися зовсім неочікувано.Скоро побачимось.Слава ЗСУ! 🔥
Весна 2014 року. Щоб не дратувати та не “провокувати” путіна, Сполучені Штати, Великобританія, Німеччина, Франція та інші наші стратегічні партнери й союзники навідріз відмовилися надавати Україні будь-яку військову допомогу та заблокували навіть продаж ОВТ нашій країні. Жодного набою, жодного бронежилета чи кевларового шолома, жодного долара чи євро фіндопомоги. В умовах страшної кризи, безвладдя та війни з божевільною імперією ми, захищаючи країну, змушені були розраховувати виключно на власні сили. Відновлювати зруйнований ОПК, проводити без виключень, обмежень і корупції мобілізацію, створювати боєздатну армію, витягувати з кризи економіку. Щоб протистояти російській агресії на сході та одночасно провести призначені на 25 травня президентські вибори, 13 квітня 2014 року я оголосив про початок масштабної Антитерористичної операції. У межах АТО, а з часом – ООС (Операції об’єднаних сил) ми змогли не тільки зупинити ворога, але й звільнити значну частину української землі, постійно просуваючись до наших східних кордонів.У цей же день, 13 квітня, але через 8 років, завдяки відродженому оборонно-промисловому комплексу країни, українська крилата ракета “Нептун” знищила флагман російського флоту – крейсер “москва”. Разом з москвою на дно пішли всі сподівання орків на перемогу в цій страшній, кривавій війні.Віримо, боремося, переможемо!
СБУ заочно повідомила про підозру генералу рф, який організував катування мешканців Ягідного на Чернігівщині у 2022 роціСлужба безпеки зібрала доказову базу на російського генерал-майора Дениса Барілу, який причетний до масових катувань цивільного населення Чернігівщини на початку повномасштабної війни.Як встановило розслідування, у березні 2022 року фігурант командував 55-ю окремою мотострілецькою бригадою 41-ї загальновійськової армії центрального військового округу рф.За матеріалами справи, з’єднання російського генерала брало участь в окупації селища Ягідне неподалік обласного центру.Після захоплення громади рашисти під керівництвом Баріла, погрожуючи розстрілом, ув’язнили до підвалу місцевої школи 369 цивільних мешканців, у тому числі 69 неповнолітніх, серед яких були немовлята.Встановлено, що потерпілих тримали в антисанітарних умовах підземного приміщення, де на одну особу припадало менше ніж пів квадратного метра площі.Крім цього, у підвалі не було вентиляції, освітлення, водопостачання, каналізації та спальних місць.За даними слідства, потерпілим забороняли виходити на свіже повітря, не надавали меддопомогу і тримали без достатньої кількості води та їжі.Унаслідок цього загинуло 10 мирних жителів. Тривалий час їхні тіла залишались у підвалі серед живих.На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки заочно повідомили Барілу про підозру за ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів та звичаїв війни).Тривають комплексні заходи, щоб знайти його і покарати.Розслідування проводили співробітники СБУ в Чернігівській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
☠️У росії зростають проблеми з охочими воювати — у регіонах формують списки “добровольців” із боржників та студентівУ лютому 2026 року регіональні та муніципальні органи виконавчої влади суб’єктів рф отримали вказівки щодо формування “добровольчих” списків для відправки на війну — до них насамперед включають осіб із заборгованістю за житлово-комунальні послуги. Якщо боржником є жінка, до списків вносять її чоловіка або повнолітніх родичів — синів, братів і навіть батьків.▪️Надалі ці списки планують використовувати як інструмент тиску для примусу до підписання “добровільних” контрактів, пропонуючи списання боргів за комунальні послуги як “винагороду”.У разі оголошення мобілізації саме ці люди визначені пріоритетними для вручення повісток.Водночас міністр вищої освіти країни-агресора валєрій фальков доручив підготувати щонайменше 2% від загальної кількості студентів до підписання контрактів.Студентам пропонують оформити академічну відпустку та укласти контракт строком щонайменше на один рік. Пріоритет — студенти з академічними заборгованостями.▪️Під час агітації їм обіцяють можливість повернення до навчання після служби, грошові виплати, пільги та додаткові бонуси.Серед таких бонусів — переведення на бюджетну форму навчання або фінансова підтримка з боку закладу освіти. У деяких випадках адміністрації можуть ігнорувати академічні проблеми студентів або пропонувати індивідуальні умови навчання тим, хто погоджується підписати контракт.ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok