Джерело
Закрита Веломайстерня | Не вирішуйте конфліктні ситуації тримаючи велосипед руками, та десь мі...
7 670 Охват/переглядів
2025-10-01 04:04
Повідомлення №1377
Не вирішуйте конфліктні ситуації тримаючи велосипед руками, та десь між ногами. З одного боку, поки ви тримаєте велосипед, ваші руки зайняті, а тіло заблоковане велосипедом. Ні крок назад, ні відштовхнути покидька, ні прийняти стабільну стійку. Іноді думаєш, що в любий момент можеш відпустити кермо, але мозок функціонує по-іншому. Й скоріш за все, будете тримати його, пока вас будуть лупцювати. З іншого боку, ви виглядаєте більш уразливим - бо таким й є.Бити велосипедиста, який тримає велосипед, це як бити людину з зав'язаними руками та ногами. В цьому випадку, у гниди була можливість ретируватися та зачинитися в машині. Це низько, підло, але уйобків це, як бачимо, не тільки не зупиняє, в навпаки - сигнал до дії.Краще, якщо вже немає можливості залишити велосипед, тримати перед собою, як щит. Так є можливість відштовхнути його та мати бар'єр між потенційним чортом та вами. Я звісно досвіду бийок маю зовсім небагато, але якщо хтось хоче поспілкуватися, то кидаю велосипед чи тікаю на ньому🤣.