Джерело
Сергій Каліман/Василівська територіальна громада | Сьогодні Василівська громада зібралася, щоб вшанувати тих, хто є силою...
814 Охват/переглядів
2025-09-26 14:33
Повідомлення №7089
Сьогодні Василівська громада зібралася, щоб вшанувати тих, хто є силою та опорою нашої держави — українських захисників і захисниць. Захід розпочався хвилиною мовчання та виконанням Гімну України. Усі присутні схилили голови в пам'ять про тих, хто віддав своє життя за свободу та незалежність України. Разом із мешканцями громади участь у заході взяли почесні гості: керівник апарату Запорізької обласної державної адміністрації Оксана Кірчева, заступник голови Василівської районної державної адміністрації Запорізької області Наталія Пархоменко та голова Василівської районної ради Запорізької області Олена Здор, директор комунальної установи «Ветеранський простір “Ветеран ПРО. Запоріжжя”» Запорізької міської ради Михайло Пирогта голова громадської організації «Ветеранів АТО та волонтерів “Разом”» Віктор Гулак.Під час урочистостей до присутніх звернувся начальник Василівської міської військової адміністрації, голова Василівської міської ради Сергій Каліман. Він наголосив, що завдяки мужності та силі військових громада має змогу жити, працювати й розвиватися навіть в умовах війни. У цей день родинам семи загиблих воїнів були вручені відзнаки «Хрест Пошани» (посмертно). Історії їхнього життя та служби пролунали зі сцени, залишивши глибокий слід у серцях усіх присутніх.Також відбулися виступи та нагородження від керівництва області, району та громади. Військовослужбовці Василівщини були відзначені обласними, районними та міськими нагородами за мужність, відвагу та внесок у зміцнення обороноздатності. Зокрема, кілька військових отримали медалі «Гордість нації» та «За розвиток Василівської громади». Особливу увагу було приділено тим, хто після важких випробувань — полону, поранень, втрати близьких — продовжує стояти в строю та служити Україні.Протягом заходу звучали пісні у виконанні вихованців творчих колективів та артистів, які стали щирим емоційним доповненням до урочистої частини. День захисників та захисниць України у Василівській громаді — це не лише вшанування пам’яті та героїзму, але й підтвердження єдності громади у підтримці тих, хто боронить країну сьогодні. Ми пам’ятаємо тих, кого вже немає з нами, дякуємо тим, хто зараз у строю, і віримо у нашу спільну перемогу.Слава Україні!Героям Слава!