Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Миколаївський Ваньок Українською
Додано 14 лип 2024

Миколаївський Ваньок Українською

@vanek_nikolaev_ukr
Кількість підписників: 85 113
Фото: 1,570
Відео: 1,350
Посилання: 1,180
Опис:
НЕОФІЦІЙНИЙ напів-автоматичний переклад Миколаєвського Ванька Українською - https://t.me/vanek_nikolaev Я НЕ ПРИЙМАЮ КООРДИНАТИ/ІНФОРМАЦІЮ Звертайтеся до реального Ванька Зв'язок з редактором ЦЬОГО канала (не Ванька) - @vanek_nikolaev_ukr_bot
Джерело

Миколаївський Ваньок Українською | о 17:00 буде запущено 7-ий збір цього року, з огляду на те, що звіти з...

Логотип телеграм спільноти - Миколаївський Ваньок Українською Миколаївський Ваньок Українською @vanek_nikolaev_ukr
24 700 Охват/переглядів 2026-04-26 13:20 Повідомлення №23525
о 17:00 буде запущено 7-ий збір цього року, з огляду на те, що звіти за попередні 5 отримали і запостили, ще за 1 (лютневий) чекаємоостанній збір був 8 березня, потім не було часу абсолютно через особисті та робочі справи зайнятися іншими (усім, кому відповів і потім перестав, відповім обов'язково, як дійду до вас)найімовірніше, знову на деякий час перестанемо приймати нові запити, поки не закриємо попередні (попередніх перевірених запитів поки 8)сьогоднішній збір торішній - тобто прохання про збір написали ще пізньої осені минулого рокузвернулися з 53 омбр, які вже довгий час на Лиманському напрямкуякщо коротко: їм потрібно більше дронів, щоб збивати чужі дронитобто це не тільки мопеди, а ще й Блискавки і різного роду інші крила та ударні крилатому в рамках цього збору закриваємо запит на 50 шт. дронів-перехоплювачівТекст від бійців:Збір на 50 швидкісних дронів для збиття повітряних цілей для 53-ї бригади імені Володимира МономахаПідрозділ ППО працює на Лиманському напрямку. За минулий місяць сили протиповітряної оборони 53-ї ОМБр збили в українському небі 205 БпЛА противника.Сума - 2 565 000 грн.станом на зараз бійці своїми силами змогли зібрати 328 801 грн. - ми закриваємо рештуо 17:00, як завжди, окремим постом буде банк і карткаВзято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr