Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Миколаївський Ваньок Українською
Додано 14 лип 2024

Миколаївський Ваньок Українською

@vanek_nikolaev_ukr
Кількість підписників: 85 113
Фото: 1,570
Відео: 1,350
Посилання: 1,180
Опис:
НЕОФІЦІЙНИЙ напів-автоматичний переклад Миколаєвського Ванька Українською - https://t.me/vanek_nikolaev Я НЕ ПРИЙМАЮ КООРДИНАТИ/ІНФОРМАЦІЮ Звертайтеся до реального Ванька Зв'язок з редактором ЦЬОГО канала (не Ванька) - @vanek_nikolaev_ukr_bot
Джерело

Миколаївський Ваньок Українською | Один з найбільш притомних полонених, який потрапив до нас на "інтерв'ю...

Логотип телеграм спільноти - Миколаївський Ваньок Українською Миколаївський Ваньок Українською @vanek_nikolaev_ukr
20 300 Охват/переглядів 2025-07-08 09:22 Повідомлення №17571
Один з найбільш притомних полонених, який потрапив до нас на "інтерв'ю" . У полон був узятий разом із китайцем нашими бійцями з 82 ОДШБр на Торецькому напрямкуФатєєв Сергій Андрійович, 20.03.1982, м. Новосибірськ, 102 полк 150 дивізіярозповів про процес набору "добровольців" у расеї - вся система рф працює зараз заради однієї мети - наповнення м'ясом штурмових частинлюдина займалася собі приватним бізнесом, трохи намутила. спочатку впаяли податок, далі відразу несплату, далі погрожували зоноюа на зоні "пресхата", де авторитети, щоб не йти самим, підсідають до "тих, хто сумнівається", і запресовують їх до підписання в штормна громадянці дивився Невзорова і Майкла Накі, читав "Ідіть лісом" та інші канали - від самого початку вирішив, що якщо потрапить на фронт, то здаватиметься в полонрозповів також, як "іноземні добровольці" потрапляють у так звану армію рф - група приїхала всього 8 осіб: 4 дагестанці та 4 росіяни. решта всі афроамериканці та китайці були, по-російськи не розуміликомандири не захотіли з ними розбиратися і сказали, мовляв, розбирайте собі цих китайців і арабів з Єгипту і вчіть їх командам, інакше "будете пизди отримувати" 😅у кожних 2 неросійських був російський "наставник". 2 китайців нашого героя розірвало. інший китаєць з переляку впритул розстріляв свого дагестанця - це треба чутикаже, має спокутувати провину якось перед Україною, тому хоче воювати за насчи буде це - вирішувати виключно нашим спецамВзято у @vanek_nikolaevПереклав @vanek_nikolaev_ukr