Джерело
валя тут увесь час сам | значить каже батько валі: "закінчиш садочок і будеш слухняним весь час...
712 Охват/переглядів
2025-03-13 08:18
Повідомлення №14940
значить каже батько валі: "закінчиш садочок і будеш слухняним весь час, то подарую все що тільки захочеш!", самурай зрозумів, "та без б", отфігачив срані яслі, йде до баті, той його ж питає: "шо купити?", він каже: "рапана"батько перепитує: "точно рапана? не машинки-хуїнкі всякі?", валя йому: "ну рапана бать", купує йому батя рапана, йде рапунай у перший клас, батя знову: "закінчиш на відмінно – куплю шо хочеш", валя йому: "хуйня дєло"раз-два закінчив, одні "відмінно!", каже батя: "то шо тобі?", а він йому: "рапана", немає вибору, батя, купує ще одного.йде валя у другий клас, схема така ж. рапунай без проблем закінчує чудово! Підходить до баті, каже: "рапана!", а батя йому: "а ти блять впевнений!", а валя: "без питань бать, рапана.", ну купує йому рапана, йде валя у третій клас, батя йому все теж пиздить блять 3 рік підряд, валя вхарив та закінчив на відмінно. Приходить, каже: "бать, рапана", а він йому: "та блять, давай рапана!", йде самурай у четвертий клас, каже йому батя: "здаси екзамени на відмінно, то куплю все що хочеш!", "поняв" – каже валя і здає все просто чудово! Вчителі пишаються, а батя підходить, питає: "ну шо, рапана?", і купує їбаного рапана, така ж схєма 5,6,7, 8 класи, хуяче валя все афігєно і отримує ще 4 рапана блять, йде самурай у дев'ятий клас, каже батя: " ну якщо і тут екзамени здаси – все шо хоч куплю!", "хуйня" – каже валя і пиздує здавати все на відмінно. "То шо тобі? Тачку, хату, гулянку?""Рапана, бать""Та блять, у тебе тих рапанів вже дохуя!""Рапана."Нема куди дітися, купує блять рапана, йде валя у 10,11 клас. Батя обіцяє йому ледве не острів викупити, якщо здасть все так само круто! Самурай не підводить і просить все того ж блять рапана, і от у нього ще 2 рапана. Хуяче валя в універ. Каже батя, шо за кожен курс із закритими хуйнями блять буде купувати все, шо той захоче! Ну в валі ще +4 рапана. Приходить самурай з універу, батя йому: "ну як знайдеш собі гарну жінку, заведете з нею діток, то куплю я вам все, що душа побажає!", валя без проблем знаходить красуню-дружину, заводить з нею діток і батько підходить, питає: "то шо вам, молодята?", валя дивиться на дружину, посміхається та каже: "рапана!", батя собі: "блять, ти заєбав." але мужик сказав мужик зробив, купив рапунаю ще одного рапана. і от уже батя старенький , родичі з'їжджаються на його 72 день народження і приїжджає валя зі своєю дружиною та дітками. ХУЯК самурая збила машина нахуй, батя підбігає, нахиляється над ним і бачить, що помре валя його. "Бать...я вмираю....""Валя... Ну хоч скажи, навіщо тобі були ті рапани?...""Щоб...." І вмирає нахуй