Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙
Додано 06 гру 2025

ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙

@vallholl
Кількість підписників: 16 379
Фото: 12,100
Відео: 4,930
Посилання: 1,900
Опис:
Всі збіги з реальністю випадкові. Зв'язок: @VaIholl_bot Чат: @vallholl_chat
Джерело

ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙ | Питання не в тому, що у населення немає зброї для самозахисту від неад...

Логотип телеграм спільноти - ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙ ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙ @vallholl
2 420 Охват/переглядів 2026-04-18 17:16 Повідомлення №18562
Питання не в тому, що у населення немає зброї для самозахисту від неадекватів. Першочергово треба ставити питання щодо закону про самооборону. Громадяни мають чітко розуміти де вони можуть вбити/поранити нападника, що є необхідною самообороною, а що є нападом. В США, якщо до тебе залізли негри в будинок, ти можеш вистрілити з дробовика і ночувати будеш вдома. В Україні є купа судових рішень, в яких людей за реальну самооборону від нападника давали терміни. Це не є нормою. Я сьогодні поставив себе на місце перехожого: побачивши в 100 метрах від себе неадеквата з карабіном, чи побіг би я в нього стріляти зі свого пістолета? Не впевнений. Потім би мусора сказали що стріляв занадто близько, тягали б по допитах, судах, експерти б сказали що я не зробив два попереджувальних постріла після того як на моїх очах псих вбив кількох людей пострілом в голову, суддя сказала б що не під гуманним кутом стріляв, не тих джоулей патрони були і не надав першу медичну допомогу. І мені б з барського плеча найсправедливіший суд в світі призначив би покарання у вигляді чотирьох років умовно. Треба прості правила гри. Щоб дівчина, яка заріже гвалтівника при нападі біля свого дому, не переживала що її за це закриють до вʼязниці.