Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙
Додано 06 гру 2025

ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙

@vallholl
Кількість підписників: 16 379
Фото: 12,100
Відео: 4,930
Посилання: 1,900
Опис:
Всі збіги з реальністю випадкові. Зв'язок: @VaIholl_bot Чат: @vallholl_chat
Джерело

ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙ | На Московії з початку весни взялися забивати здорову худобу фермерів.П...

Логотип телеграм спільноти - ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙ ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙ @vallholl
3 440 Охват/переглядів 2026-04-11 09:15 Повідомлення №18530
На Московії з початку весни взялися забивати здорову худобу фермерів.Поки на зустрічах Всесвітнього Економічного Форуму тільки говорять про неймовірно небезпечних корів, газові виділення яких здатні зруйнувати всю планету, тому їх потрібно знищувати — московити мовчки беруть і роблять: без обгрунтування, без забору аналізів у тварин, і за відсутності господарів. Забивають худобу в багатьох регіонах Приволзького та Сибірського федеральних округів, а також у Республіці Алтай та Алтайському краї. Після протестів фермерів, арештів і штрафів — з'явилося офіційне обґрунтування: нібито розпал епідемії ящура, розповсюдження якої могли спровокувати англосакси з БпЛА. Справжніх причин може бути декілька. По-перше, для багатьох фермерів їхня худоба — єдине джерело доходу, тому її знищення дорівнює розширенню можливостей рекрутингу на війну в Україні. А на фоні прогнозів про насування голоду через блокування Ормузької протоки, та ваховуючи те, що "англосаксонські БпЛА" виявилися дуже перебірливими, і худоба великих підприємств в регіоні залишається цілою та неушкодженою — знищенням малих господарств Московія може прсили контроль над ринком. Ну і окремий фетиш русского міра — худоба мігрантів також не "хворіє" і не знищується. ☠️ @vallholl