Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙
Додано 06 гру 2025

ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙

@vallholl
Кількість підписників: 16 386
Фото: 12,100
Відео: 4,930
Посилання: 1,900
Опис:
Всі збіги з реальністю випадкові. Зв'язок: @VaIholl_bot Чат: @vallholl_chat
Джерело

ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙ | Україна готова захищати усіх наших партнерів, які до нас звернуться, —...

Логотип телеграм спільноти - ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙ ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙ @vallholl
2 400 Охват/переглядів 2026-03-17 20:55 Повідомлення №18375
Україна готова захищати усіх наших партнерів, які до нас звернуться, — Зеленський Україні б спочатку варто бути готовою захистити себе. А то на п'ятий рік війни виходить так, що московити шастають по північному прикордонню, іноді уводячи цілі села в полон; у прифронтових громадах — стабільно полюють на цивільне населення дронами зі скидами, засипають КАБами; на сході — активно просочуються, або ж як зараз все більш модно говорити, інфільтруються, вглиб на кілометри в оборону; на півдні — до Запоріжжя їм залишилося близько 15 кілометрів; в тилу — українські засоби ППО деградують, на фоні розвитку московитських засобів ураження.Який взагалі глибинний сенс в таких заявах криється, та чому Україна для якихось партнерів має перетворитися на місцевих "курдів" — на дешеву другосортну ПВК, яку їм не жаль буде і втратити, та по першому їхньому виклику прибувати за них, за їхнє комфортне життя, воювати — невідомо. Якийсь дивний сплеск альтруїзму. У партнерів, якщо що, є свої армії. Але партнери вирішили спостерігати за рубкою в Україні з безпечної дистанції, тому їхні армії українці за 4 повних роки так і не побачили. То чому партнери мають бачити українську армію?☠️ @vallholl