Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙
Додано 06 гру 2025

ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙

@vallholl
Кількість підписників: 16 374
Фото: 12,100
Відео: 4,930
Посилання: 1,900
Опис:
Всі збіги з реальністю випадкові. Зв'язок: @VaIholl_bot Чат: @vallholl_chat
Джерело

ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙ | Ми не маємо обирати, б'ємо по військовій цілі чи по енергетиці. Він пр...

Логотип телеграм спільноти - ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙ ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙ @vallholl
2 230 Охват/переглядів 2026-02-08 16:20 Повідомлення №18142
Ми не маємо обирати, б'ємо по військовій цілі чи по енергетиці. Він продає цю енергетику. Він продає нафту. То це енергетика чи це військова ціль? Чесно – те саме. Він продає нафту, бере гроші, вкладає у зброю. Цією зброєю вбиває українців.Що має робити українець? Два шляхи. Ми будуємо зброю і б'ємо по їхній зброї. Або ж б'ємо по джерелу нарощування та походження їхніх грошей. А джерело – це в них енергетика. Ось що відбувається. Усе це для нас – законні цілі. І хто до нас міг таке зробити з рускімі? Ніхто, — Зеленський. Цю логіку потрібно продовжити. Московити з бюджетів міст виділяють кошти на війну — московитські міста це військові цілі. Кожен цивільний московит сплачує податки, які потім йдуть на війну — кожен з них, разом з їхніми будинками та квартирами, також військова ціль. Кожна московитська дитина це як майбутній мобілізаційний ресурс або платник податків — військова ціль, і так далі. Російське прикордоння за 4 роки можна було перетворити на випалену непридатну для життя пустку, на суцільний 30-40 кілометровий сіряк, і вже відштовхуючись від цього вкладати якісь енергетичні перемир'я і тому подібне. Можливсті для цього є. Але цього ніколи не буде. Будуть лише гучні популістські промови для охлосу та жалісливі слова для "партнерів".☠️ @vallholl