Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙
Додано 06 гру 2025

ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙

@vallholl
Кількість підписників: 16 391
Фото: 12,100
Відео: 4,930
Посилання: 1,900
Опис:
Всі збіги з реальністю випадкові. Зв'язок: @VaIholl_bot Чат: @vallholl_chat
Джерело

ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙ | В разі війни РФ з НАТО, Німеччина може стати ключовою базою і транзитн...

Логотип телеграм спільноти - ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙ ꑭ ᴠᴀʟʜöʟʟ ✙ @vallholl
3 390 Охват/переглядів 2025-12-30 21:50 Повідомлення №17983
В разі війни РФ з НАТО, Німеччина може стати ключовою базою і транзитним коридором для союзних військ, а отже, однією з перших цілей ударів по військовій та цивільній інфраструктурі, — Politico. В разі міфічної "війни РФ з НАТО" Німеччина зречеться "найсильнішого в світі воєнно-політичного альянсу", та радо здасть московитам на розтерзання країни Балтії, Польщу та Фінляндію, як наші союзники чотири роки тому здали на розтерзання Україну, обіцяючи вічну потужну підтримку. Та й незрозуміло, про які саме "союзні війська", яких Україна так і не побачила, йде мова: про армії Бельгії та Нідерландів чисельністю в декілька батальйонів; про французів, які не приїдуть, бо десь на їхньому шляху не встигнуть для них відремонтувати дороги, та і взагалі російський газ сам себе не купить; про поляків, які скажуть, що війна з безпілотниками це не чесно і вони прийдуть лише тоді, коли московити їх приберуть; чи про американців з турками, які ні за які фортеці Гданськ воювати з московитами не будуть. Єдине, що очікує Німеччину у випадку війни з Московією — це антивоєнні протести антифашистських унтерменшів, для яких немає різниці між життям під владою Путіна чи під владою євросовка; опір мобілізації від право-консервативних німців, які не бажатимуть воювати за арабські гетто; та погроми, які влаштують мігранти. Це ще мова не йшла про стан армій країн-членів НАТО. Цим планувальникам варто думати не про щорічне залучення контрактників до гейпараду та соцвиплати мігрантам, а про підготовку до війни. Про останню річ вони тільки говорять, проте воювати власними арміями не бажають. Тому Україна для них — надійний живий щит, в якому неважливо скільки людей загинуло, скільки міст перестало існувати, скільки годин люди сидять без світла та опалення — головне, щоб рубка тривала.☠️ @vallholl