Джерело
Валки, шо там? 🇺🇦 | А чи звернуть нарешті увагу на недобудову у центрі міста,поруч алея сл...
1 860 Охват/переглядів
2026-05-14 13:07
Повідомлення №23124
А чи звернуть нарешті увагу на недобудову у центрі міста,поруч алея слави,дитячий майданчик?Мало того що на лавочках щодня проводять чемпіонати по загидженню території лушпинням і не тільки.Так ще й молодь,діти,школярі,збираються там зграями,вибачте але саме так це виглядає,хто бачив,зрозуміє і просто творять що хотять.Я маю на увазі вживання заборонених речовин,алкоголь з усіма наслідками.На резонне питання звідки я це знаю,відповім.У сестри син,одного разу сусідка поскаржилася що проходячи повз недобудову почула на свою адресу вигуки,образи,матюччя триповерхове.І начебто впізнала племінника,тобто сина сестри.З хлопцем поговорили,дуже серйозно і він дещо розповів.Ми були в шоці.Взяли собаку,кане-корсо,і пішли туди.Людоньки,побачене,шокувало.Упаковки з під таблеток,шприци,зіп пакетики з залишками якоїсь речовини,⁴ з фольгою,пляшок з під алкоголю.Просто встелено все.І ще дещо.Що шокувало мабуть найбільше.В самих потаємних куточках,Боже дай сили,настелені лежанки,де матраци де ковдри.Невідомо звідки притягнуті туди.Але ж справа не в цьому.А тому НАВІЩО використовували їх.Що вони там творять одурманені всим чим попало.Боже,Боже.Ну лежанки ми ті благополучно.повитягували,вивезли,що змогли.Коли і хто нарешті цим займеться?Це ж не тільки діти деградують,нація пропадає,на радість"сусідам" хай земля падає під їхніми думками.Отакий крик душі.Не будьте байдужими,рятуйте дітей.Всім добра.Надіслано у @valkysho_bot