Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Vadim Moroz / Rivne
Додано 14 лип 2024

Vadim Moroz / Rivne

@vadimoroz10
Кількість підписників: 208
Фото: 741
Відео: 102
Посилання: 651
Опис:
Доброго вечора, ми з України 📍Новини 📍Актуальні події 📍Власні думки
Джерело

Vadim Moroz / Rivne | Автостанцію "Чайка" у Рівному закриють. З 1 квітня 2026 року вона не п...

Логотип телеграм спільноти - Vadim Moroz / Rivne Vadim Moroz / Rivne @vadimoroz10
116 Охват/переглядів 2026-02-24 11:53 Повідомлення №1771
Автостанцію "Чайка" у Рівному закриють. З 1 квітня 2026 року вона не працюватиме. Квитки у касах можна буде придбати до обіду 27 лютого. Далі оплата за проїзд буде здійснюватися у маршрутках, а з 1 квітня звідти маршрутки не їздитимуть взагалі. Уже відбувається скорочення персоналу автостанції. Автостанція є ПРИВАТНОЮ. Земельна ділянка під нею та навколо також є ПРИВАТНОЮ власністю. Рішення про закриття прийняли власники. Пояснили це збитками. Працювати "Чайка" у Рівному розпочала у 2011 році. Її збудував приватний інвестор. Тодішній міський голова Володимир Хомко говорив, що ця станція суттєво розвантажить місто, бо на Костопіль, Березне та Сарни тепер не доведеться їхати із автовокзалу на Київській. Власником автостанції "Чайка" є ТОВ «Управляюча компанія «Рівнеспецбудінвест». Що буде на місці автостанції наразі невідомо, але цей район активно забудовується житловими будинками. Звідки їхатимуть на Костопіль, Сарни та Березне поки що невідомо. В Управлінні транспорту Рівненської ОДА мають ідею "розкидати" маршрути по існуючим станціям на Київській та залізничному вокзалі, але остаточного рішення ще немає.