Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🔥Вогень🔥
Додано 14 лип 2024

🔥Вогень🔥

@v0gen
Кількість підписників: 182
Фото: 16,700
Відео: 11,200
Посилання: 3,080
Опис:
Пижджені меми з просторів інтернету 😎 Спілкуємось виключно українською. Чат: https://t.me/+u0iPbJIcoKhiNjNi
Джерело

🔥Вогень🔥 | Длінопост. Багато буков, якщо не вмієш читати - ось коротко шо сталося...

Логотип телеграм спільноти - 🔥Вогень🔥 🔥Вогень🔥 @v0gen
32 Охват/переглядів 2025-03-10 09:25 Повідомлення №22963
Длінопост. Багато буков, якщо не вмієш читати - ось коротко шо сталося:Пам'ятаєте мовного інспектора (АЗАХАХА) котрий робив збір на взятку ТЦК, шоб його не мобілізували? Судячи з усього кошти зібрати не вдалося і ми отримали зубастого вояку-патріота в лави до ЗСУ. Так ось, ця красуня виявляється працює в ЕПАМі (велика білоруська айтішна галера, яка не вийшла з України, ніби підтримує Україну тому ок, хуй з нею). На скрінах Сашко в лінкедині нахуярив пост-скаргу на ЕПАМ, шо вони пообіцяли платити військовим одноразовий бонус у вигляді однієї зарплати і потім платити кожного місяца зарплату (достатньо достойно як на мене, знаю небагато таких місць в Україні) , а йому блять не платили)) А знаєте чо? Бо він увесь час лежав в лікарні ахаха хаахах. І каже шо "єбать, а хулі подвійні стандарти, солдат шо не може увесь час хворіти????? ахуєлі жиди?")Так от, в коментах у нього пішли питати чи не його дописи про збір на відкуп, на шо Сашко тактично промовчав. Короче ахаха, нема анекдоту кращого ніж саме життя