Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка
Додано 12 жов 2021

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

@uzhrada
Кількість підписників: 8 456
Фото: 30,700
Відео: 1,520
Посилання: 2,330
Опис:
Орган місцевого самоврядування
Джерело

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка | Дівчата з Ужгородського ліцею імені Августина Волошина – у фіналі проє...

Логотип телеграм спільноти - Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка @uzhrada
1 050 Охват/переглядів 2026-05-05 07:26 Повідомлення №35655
Дівчата з Ужгородського ліцею імені Августина Волошина – у фіналі проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»Як повідомляє управління освіти Ужгородської міської ради, стартував 4 (обласний) етап масштабного президентського проєкту «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги», який об’єднав найсильніші команди громад області.Розпочали змагання з масового футболу – динамічного, емоційного та надзвичайно видовищного виду спорту, що вкотре довів: учнівський спорт має велике майбутнє.Ужгородську міську територіальну громаду на цьому етапі представляли дві команди – Ужгородського ліцею № 5 імені Івана Чендея та Ужгородського ліцею імені Августина Волошина. Попри всі старання, команді Ужгородського ліцею № 5 імені Івана Чендея не вдалося піднятися на призові сходинки.Високий результат продемонстрували дівчата з Ужгородського ліцею імені Августина Волошина. Вони впевнено пройшли усі матчі і заслужено вийшли до фіналу. У вирішальному поєдинку з командою «Захисниці» Рахівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2 наші спортсменки показали справжній бійцівський дух і здобули переконливу перемогу з рахунком 4:0.Чемпіонками стали: Полажинець Дарʼя, Кудільчак Юлія, Петровська Катерина, Агі Дарʼя, Серветник Лілія, Турик Аріна, Дем’ян Злата, Золотарьова Віра.Вагомий внесок у цей успіх зробила вчитель фізичної культури ліцею Людмила Білик, яка підготувала команду до змагань, надихнула дівчат і допомогла розкрити їхній потенціал. Саме завдяки професіоналізму наставника та наполегливості учениць вдалося досягти такого яскравого результату.Щиро дякуємо команді Ужгородського ліцею № 5 імені Івана Чендея за участь, силу духу та бажання перемагати. Впевнені, що попереду ще багато можливостей проявити себе, загартувати характер і здобути омріяні перемоги.Вітаємо наших дівчат-чемпіонок та їхню наставницю з блискучим досягненням! Це не просто перемога – це доказ того, що наполегливість, командна робота та віра в себе здатні творити дива. Наша команда представлятиме Закарпатську область на всеукраїнському етапі змагань, і ми щиро пишаємося цим досягненням.Бажаємо нових перемог, яскравих матчів, незламного командного духу та впевненості у власних силах. Віримо у вас і підтримуємо на шляху до нових спортивних вершин!