Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - вечір маленького ресьорчера
Додано 06 січ 2025

вечір маленького ресьорчера

@ux_evening
Кількість підписників: 381
Фото: 150
Відео: 5
Посилання: 88
Опис:
привіт, я Даша, Senior UX Resercher в Uklon🚕 Люблю аналітику, дані, хороший UX та круті продукти. Можемо поговорити особисто: @shu15
Джерело

вечір маленького ресьорчера | Про test mode з мінімальними затратами на розробку та про інструмент п...

Логотип телеграм спільноти - вечір маленького ресьорчера вечір маленького ресьорчера @ux_evening
420 Охват/переглядів 2026-03-19 12:10 Повідомлення №324
Про test mode з мінімальними затратами на розробку та про інструмент по немодерованих дослідженняхЩе 1,5 роки тому хотіла розказати про це, але успішно забула))) Тепер — 1,5 роки тому — можу навіть мінімально поділитися результатами. Про контекст Uklon Driver: наразі новозареєстрований водій не може побачити функціонал застосунку до моменту схвалення його заявки. Флоу виглядає наступним чином: водій реєструється >> чекає погодження >> отримує позитивну відповідь >> заходить в мобільний застосунок і починає ознайомлення з продуктом. На апрув заявки йде до робочого дня. Тож поставлений челлендж: як водій-новачок може мінімально ознайомитися з продуктом ще до моменту потрапляння в нього? В той час два роки тому я активно впроваджую в Uklon інструмент по немодерованих дослідженнях, який дає змогу відправити посилання на потрібний «тест / форму зворотнього звʼязку» будь-якій людині та збирати відповіді в необмеженій кількості. Хто мене добре знає як дослідника — знає, що ця тулза закриває нуууу дууууже багато потрібних мені задач. Всі рішення по немодерованих мають в собі функціонал prototype testing: в створений тест «вшивається» посилання на клікабельний прототип, користувач рухається прототипом, клацає на кнопочки, читає інтерфейсі тексти тощо, а потім може відповісти на декілька поставлених питань або ж надати будь-які коментарі. Це не вимагає додаткової розробки, а лише створення клікабельного прототипу та хвилин 10 на налаштування тесту. 👉 як ми можемо допомогти водіям-новачкам ознайомлюватися з продуктом без розробки та підтримки складних рішень? В кінці реєстраційної форми ми вшили кнопочку «пройти тестове замовлення водієм». Кнопочка має вшите посилання на «немодерований тест». Для користувача цей тест виглядає наступним чином: Завершуєш реєстрацію >> бачиш кнопочку з пропозицією виконати тестове замовлення >> відкривається посилання з поясненнями, що буде відбуватися >> далі поетапно рухаєшся екранами, де пояснюються ключові елементи та різні статуси замовлення. В кінці «тесту» збираємо додаткові дані: наскільки зрозумілий тест, наскільки зрозуміла інструкція, наскільки корисно тощо. Чи корисно це для продвинутих користувачів з досвідом в аналогічних сервісах? Напевно ні. Чи корисно це для повних новачків? Судячи з коментарів та відгуків — ніби так. За 1,5 роки маємо наразі конверсію в 30% унікальних юзерів, які зареєструвались та повністю ознайомились з тестовим замовленням такого формату. (Скільки розпочали та не завершили — поки відслідкувати не можемо). 30% — норм? Не норм?Плюси цього рішення: ⁃ З боку розробки треба лише: зробити кнопочку в кінці реєстрації та вшити в неї посилання ⁃ Після успішних проїдених «тестів» можна проаналізувати, як рухались користувачі: куди кликали, який фідбек залишали, як пояснювали свої дії (це все питаємо під час тесту). ⁃ Результати тесту мають допомогти покращити онбординг користувачів в застосунку і підсвічували, які моменти цікавлять та хвилюють найбільше під час ознайомлення з продуктомЗ мінусів: ⁃ Треба час від часу повертатися, ознайомлюватися зі зворотнім звʼязком, адаптуватися в залежності від фідбеку- Коли оновлюємо застосунок — треба оновлювати і демо мод ⁃ Кожні 5000 повністю пройдених сесій краще оновлювати посилання на «тест», бо інструмент починає довго завантажувати результати пройдених сесій- Наразі не можемо прослідкувати, чи проходження демо моду впливає на успішність активації користувачів після потрапляння в застосунок. Що думаєте стосовно такого рішення?