Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - вечір маленького ресьорчера
Додано 06 січ 2025

вечір маленького ресьорчера

@ux_evening
Кількість підписників: 381
Фото: 150
Відео: 5
Посилання: 88
Опис:
привіт, я Даша, Senior UX Resercher в Uklon🚕 Люблю аналітику, дані, хороший UX та круті продукти. Можемо поговорити особисто: @shu15
Джерело

вечір маленького ресьорчера | Як ми підбурили Uklon найняти UX-райтера😄Насправді, все було не аж так...

Логотип телеграм спільноти - вечір маленького ресьорчера вечір маленького ресьорчера @ux_evening
362 Охват/переглядів 2025-11-03 17:35 Повідомлення №305
Як ми підбурили Uklon найняти UX-райтера😄Насправді, все було не аж так – але ми точно сильно доклалися до цього.Розповідаю.Все почалося з того, що @shu15 прийшла на мою менторську групову програму. Хто не знає, це чудова рісьорчерка з Uklon. І в своїх ДЗ вона дуже часто брала кейси з Уклону – це було кльово і корисно.Однак менторство скінчилось, а бажання Даші пропушити позицію UX-райтера в компанії – ні. Тому на наступні два набори моїх курсів Uklon прийшли вже як замовники.Як це працює?1️⃣Компанія дає мені кейс: флоу, в якому потрібно створити / покращити копі.2️⃣Ми зі студентами досліджуємо флоу, збираємо свої запитання і проводимо кікоф зустріч із замовником.3️⃣Починаємо роботу над своїми пропозиціями. Зазвичай ділимося на дві команди, щоб розділити велике флоу і все встигнути. Або ж запропонувати два різних бачення. У нас було і так, і так в різних наборах)4️⃣В процесі нашої роботи можемо звертатися до замовника повторно.Якщо виникають додаткові запитання, студенти виносять їх у нашому робочому файлі на стікери і я маякую замовнику, що можна дивитись і відповідати. До системи стікерів прийшли в процесі роботи на різних потоках і поки вона показує себе супер-зручною).Над флоу працюємо і всі разом на практичних, і в рамках ДЗ, які я даю студентам.5️⃣Фінальний етап – презентація замовнику.А перед цим ми готуємо презентацію та обговорюємо, що краще в неї включити, а що передати в форматі опрацьованих у фігмі екранів.З цікавого про те, як працювали мої студенти:📌Опитували водіїв.Так склалося, що ми працювали саме з драйверською частиною апки. Тому дівчата (у мене були тільки студентки, хз чому😄) не соромились засипати запитаннями водіїв під час своїх поїздок. І я теж👀 І ми отримували прям корисні інсайти!📌Окрім власних досліджень, користувалися інформацією від Даші.За це дяка саме Даші: вона дала нам прям класну базу з результатами своїх досліджень. І це дуже допомагало працювати загалом.📌Обговорювали командою.Від цієї частини я кайфую щоразу найбільше: коли я ввечері іду відпочивати, а на ранок бачу, що у дівчат там в чаті 100+ повідомлень і по них видно, що їм цікаво і вони кайфують від процесу роботи.Чесно, для мене комм'юніті, яке вдається будувати завдяки цим курсам – одне з найціннішого, що є взагалі у досвіді викладання.А ще – коли @shu15 приходить потім і каже «Ми беремо це в роботу»😍Бо наші пропозиції в результаті допомогли не лише покращити флоу, але і пропушити позицію UX-райтера в команду. Бо показувати на прикладах користь якісних текстів значно простіше, ніж без них❤️Це я все до чого?🔍Шукаю продукт-замовника на наступний потік курсу.Детальніше в одному з наступних постів, але якщо вам цікаво – пишіть вже @svitladivchinka в особисті❤️