Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Мед з Любов'ю † Творчість
Додано 14 лип 2024

Мед з Любов'ю † Творчість

@uwl_art
Кількість підписників: 80
Фото: 791
Відео: 18
Посилання: 965
Опис:
👉 @uwl_art ✝️Мед з Любов'ю † United with Love 🧡Канал мистецтв|Arts channel 🔥Девіз: https://t.me/uwl_art/1224 ✍️Вірші та пісні @Ann_Prin ✍️Корисні публікації 🌐Фото з відкритих джерел 👋Спілкування з читачами: https://t.me/uwl_art_event
Джерело

Мед з Любов'ю † Творчість | ПЕРЛИНИ СЕРЦЯ:Сам Бог тепер живе в мені,У мого серця глибині.Свої перл...

Логотип телеграм спільноти - Мед з Любов'ю † Творчість Мед з Любов'ю † Творчість @uwl_art
19 Охват/переглядів 2026-06-16 18:34 Повідомлення №1960
🦪ПЕРЛИНИ СЕРЦЯ:Сам Бог тепер живе в мені,У мого серця глибині.Свої перлини Він плекає,І Дух Святий добру навчає...ЛЮБОВ Перлину в серці маю я,Ісусе -  це любов Твоя!Вона живе і розквіта,І з кожним днем в мені зроста.Любов до Бога, до людей,Вона - у погляді очей,В думках, словах і вчинках є,Адже в Христі  - життя моє!ВІРА:І ще одну дорогоцінну Ісус подарував перлину.Це віра в Бога, в Його слово,Що в серці розквіта чудово!Не буде страху і вагання,Здійсняться кращі побажання,Якщо довірити ІсусуУсе, про що Йому молюся!ДОБРОТА:А це - перлина доброти,У серці ти її знайди!Ісус її подарував,Щоб людям ти допомагав.Тож не лінуйся, не барися,За добрі справи ти візьмися!Посій насіння доброти,І з нього виростуть сади!МОЛИТВА:Коли за ближнього молюся,То з ним перлиною ділюся!Молитва щира - це перлина,Вона вельми дорогоцінна.Почує Бог мої благання,Здійснить усі палкі бажання,Які до серця Він вкладає,Бо все Він чує і все знає!МИЛОСЕРДЯ:Я маю ще одну перлину -Це милосердя до людини.Господь Ісус - наш приклад в цьому,Знімає біль, тягар і втому.Нужденним руку простягнути,І стогін хворого почутиУ цьому світі так важливо,Навіть вважається за диво!ПРОЩЕННЯ:А ось перлина - дар прощати,Образи в серці не тримати.Коли Голгофський хрест згадаю,Тоді я легко всіх прощаю.Господь прощає нам провини,За нас на хрест віддав Він Сина,Щоб ми також людей прощали,Добром на зло відповідали!ПОДЯКА:У серці маю ще перлину -Подяку Богу за спасіння,За маму й тата, за родину,І нашу рідну Україну.Подяку Богові складаюЗа те, що нас оберігаєВід ворогів і всього злого,Коли звертаюся до Нього!ЧИСТЕ СЕРЦЕ:І ще перлина в мене є -Це чисте серденько моє.Господь Ісус його омив,За мене Кров Свою пролив.Живу для Бога в чистоті,Адже в Ісусі ми святі,Очищені від всіх гріхів,Щоб Сам Господь у серці жив!Ганна Принь, 2026 @uwl_art#віршідітям #християнськівірші #християнськапоезія #українськівірші #українськапоезія