Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - усрусія
Додано 05 вер 2021

усрусія

@usrusiya
Кількість підписників: 9 956
Фото: 37,000
Відео: 9,150
Посилання: 1,910
Опис:
памфлет не хотіті? у нас імєєца Donate (не для ЗСУ): https://send.monobank.ua/jar/A6eaiNnYgc
Джерело

усрусія | Дуже злі на Єрмака язики брешуть, що вчора по Києву запустили гонцов. ...

Логотип телеграм спільноти - усрусія усрусія @usrusiya
1 190 Охват/переглядів 2026-05-15 15:29 Повідомлення №64836
Дуже злі на Єрмака язики брешуть, що вчора по Києву запустили гонцов. Вони пропонують прілічним людям внести за падшого фаворита хто скільки може: «пропонують 3 ляма кеша, за 1 лям білого безналу на заставу АБ».Ще раз. Аби викупити Єрмака пропонують курс 3 до 1. І шось пока не дуже получається. Ні Мілованов після всіх чорноротих офреків зі студентами не оголосив збір по «своїм» донорам, з яких платить зарплату Свиренко, яку Єрмак свого часу взагалі підняв з якоїсь обладміністрації, отряхнув і зробив прем’єршою. Навіть банкіри Пишного бровою не повели, хоча там легального кешу після всіх ігорок як грязі. Хоча вроді як знайшовся Сергій Ребров з 30 мільйонами нібито легальних гривень . Він кілька років керував футбольною збірною попри те, що купа людей вимагали відставки за погану гру. Але чиясь рука його тримала на посаді.…І за цю токсичну мразь Зеленський шість років тянув мазу. «Він виконує всі мої команди». «Я з ним прийшов і з ним піду».#Судьба_чєловєка))) В цю гру можуть грати двоє.