Джерело
УСЛ 3х3 | 29-30 червня у Львові відбувся черговий відбірковий турнір Red Bull Ha...
1 200 Охват/переглядів
2024-07-04 06:30
Повідомлення №367
✅ 29-30 червня у Львові відбувся черговий відбірковий турнір Red Bull Half Court!Другий кваліфаєр пройшов так само прекрасно, як і одеський! Справжня стрітбольна атмосфера панувала на новому корті і максимально органічно доповнювала цей трушний вуличний антураж! Переможцем жіночої категорії стала команда «Frankivsk» у складі: Вероніка Космач, Ярослава Іванюк, Дарія Кононученко, Анастасія Ковтун. Друге місце у команди «КІВС-1» - Христина Бобанич, Ольга Савченко, Катерина Штик, Анастасія Сторчеус. Обидві команди отримали право зіграти в Національному Фіналі 7 липня в Києві.У чоловічій категорії заслуженим переможцем стали хлопці з команди «Sportresurs» - Олег Юзефчик, Євген Дегопик, Ярослав Карпюк, Данило Ковальчук. На другому місці фінішували вінницькі «Зубри» - Максим Восковцев, Сергій Мельник, Максим Ференець, Данило Тарасюк. Окрім цих двох команд можливість зіграти у Національному Фіналі отримали «Star Trek» (Назар Білевич, Богдан Ільницький, Максим Хусиїв, Владислав Муска) та «Волоцюги» (Андрій Плювак, Олег Филь, Володимир Попович, Руслан Стельмащук).Дякуємо всім учасникам, персоналу та партнерам за чудовий івент!Останній кваліфаєр Red Bull Half Court у Києві в цю суботу, 6 липня на ВДНГ! А наступного дня, в неділю 7 липня, Національний Фінал!Столиця, до зустрічі!🇺🇦🏀✊🏻