Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Американський 🚀 піхотинець
Додано 06 гру 2025

Американський 🚀 піхотинець

@usinfantryman1
Кількість підписників: 93 709
Фото: 11,300
Відео: 3,470
Посилання: 9,450
Опис:
Infantryman - ✅ Sniper - ✅ Sergeant - ✅ Є інформація, фото-відео? - @info_11B_bot (нікнейм залиште для відповіді) Розбан: @SaintUA @clearlynobody @MadSniper Бажаєте допомогти? PayPal: [email protected] https://www.buymeacoffee.com/infantryman
Джерело

Американський 🚀 піхотинець | Доречі, навалю трошки мовосрачу: наша з Пташечкою дочка не розуміє рос...

Логотип телеграм спільноти - Американський 🚀 піхотинець Американський 🚀 піхотинець @usinfantryman1
35 000 Охват/переглядів 2025-12-08 20:07 Повідомлення №19445
Доречі, навалю трошки мовосрачу: наша з Пташечкою дочка не розуміє російську. Окремі слова паразити від батьків вона звісно ж взяла, але в загальному російську вона розуміє погано. Чому?Тому що ми на її планшеті переблочили нахєр все російськомовне. Їбались місяці зо два, ще й Сару науськували що як чує кацапську - приходить до нас і просить заблочити.І на 6й рік дитина вивчила українську (бо на ютубі контенту мало, але є, і ми з нею розмовляємо українською) і англійську. Інколи вона англійську знає краще за українську)Я розумію людей які виросли на кацапській і розмовляють нею. Але не розумію тих хто не переходить на українську. Через суржик, через матюки. Але зараз це просто напросто потрібно робити. І починати треба з дітей. А мультики най англійською дивляться. В житті англ мені більше знадобилася ніж кацапська.А ще мене збіса дивує і бісить - нахєра батьки дітям вмикають відосики/мультики кацапською?!Нащо? Вмикаєш англійською - і дитина вивчить мову на якій є набагато більше толкового контенту ніж на кацапській. І не буде елементу зросійщення.(с) Чупік Абсолютно згоден з Чупіком, на 120%. А ви?Американський піхотинець