Статистика telegram каналу - @urbandataua

Містобудування в Україні

Subscribers: 3299
Photos: 430  Videos:   Links: 530 
Містобудування в Україні та все, що з ним пов'язано: будівництво, архітектура, законодавство, планування територій та інше Канал для розміщення анонсів, новин та аналітики у сфері містобудування. FB: https://www.facebook.com/groups/urban.ukraine
2021-08-21

Кількість підписників

Середній перегляд на повідомлення

Історія змін лого

Поки що змін не зафіксовано

Історія змін назви

Містобудування в Україні
2024-06-14
Telegram: Contact @UrbanDataUA
2024-05-24
Містобудування в Україні
2024-05-12

Історія зміни типу аккаунта

Поки що змін не зафіксовано

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
💥18 жовтня, о 19:00 відбудеться третій прямий ефір інвестиційних дебатів: куди краще інвестувати: земля чи квартира? Під час дебатів фахівці простими словами розкажуть, яка нерухомість буде найкращим вибором для інвестування. А глядачі зможуть обрати переможця дебатів.

📺В ефірі змагатимуться команди Твоє коло (земля) та Інтергал-Буд (квартира).

🎯Загалом участь у заході візьмуть компанії з великим досвідом у будівництві проєктів дохідної нерухомості, їх управлінні та продажі: Deniz Estate та Isatex Invest Group, Альтерра груп і Smart Development, Твоє коло та Інтергал-Буд, Земінвест і Ribas Invest.

👥До складу експертної групи увійшли Ерік Найман (Hugs.Fund), Любомир Остапів (Iplan/Сімейний бюджет), Михайло Кухар (Ukrainian Economics Outlook) та Дмитро Карпіловський (Укрінвестклуб).

Слідкувати за дебатами можна тут👉 https://youtube.com/live/dkXpDjZnKus
Більш детально читайте тут👉 https://t.me/+2hYaFLP8pYNjNWIy
Не пропустіть – буде корисно😉 от
У разі внесення додаткового пункту до форми «додатку до Порядку надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, їх склад та зміст» за умови дотримання первинної його структури та передбаченого цією формою інформаційного наповнення, у цьому випадку недотримання форми документа шляхом додавання додаткового пункту до її структури не несе для особи негативних наслідків у вигляді втрати таким документом своєї дії (чинності).