Джерело
Поліція охорони Львівської області | Де б ти не був, запали Свічку пам’ятіЩороку в четверту суботу листопад...
167 Охват/переглядів
2025-11-22 07:44
Повідомлення №3307
Де б ти не був, запали Свічку пам’ятіЩороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років, а також масових штучних голодів 1921–1923 та 1946–1947 років. Ці трагічні сторінки української історії нагадують про масштаб злочину, спрямованого на злам українського народу та придушення його національної свідомості.Для нас цей день є нагодою не лише згадати мільйони невинно загиблих українців, а й відчути єдність нашого народу. Ми вшановуємо тих, хто, долаючи нестерпні випробування та втрати, зберіг дух українства, нашу національну ідентичність і прагнення до свободи. Їхня стійкість дала нам можливість продовжувати власну історію та будувати майбутнє.Попри весь масштаб трагедії, радянська влада десятиліттями приховувала правду про Голодомор, намагаючись стерти пам’ять про геноцид українців. Сьогодні історія знову нагадує про себе: росія застосовує методи знищення, вбиваючи мирних жителів ракетами та дронами, руйнуючи наші міста й села, намагаючись позбавити українців світла, тепла та життя. Як і в минулому, ворог прагне зламати наш народ і продовжує чинити геноцид.У цей день, згадуючи трагедії минулого та усвідомлюючи виклики сьогодення, ми об’єднуємося задля вшанування пам’яті тих, чиє життя було знищене штучними голодами. Сьогодні о 16:00 Управління поліції охорони у Львівській області закликає всіх долучитися до загальнонаціональної хвилини мовчання, вшанувавши пам’ять мільйонів невинно убієнних українців.Запаліть свічку пам’яті та поставте її на підвіконня — як символ незгасної пам’яті та незламності українського народу.