Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українська Православна Церква
Додано 14 лип 2024

Українська Православна Церква

@upc_news
Кількість підписників: 22 749
Фото: 18,800
Відео: 1,260
Посилання: 15,300
Опис:
Офіційний канал УПЦ в Telegram Зворотній зв'язок: [email protected] Сайт: church.ua
Джерело

Українська Православна Церква | Мер Івано-Франківська вчергове вигадує виправдання знищенню храму УПЦ....

Логотип телеграм спільноти - Українська Православна Церква Українська Православна Церква @upc_news
6 220 Охват/переглядів 2026-03-11 14:20 Повідомлення №31431
Мер Івано-Франківська вчергове вигадує виправдання знищенню храму УПЦ.У Івано-Франківську на місці зруйнованого храму Преображення Господнього Української Православної Церкви планують облаштувати сквер. Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків під час публічного виступу, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на місцеві ЗМІ.За словами мера, на території по вулиці Чорновола, 6, де раніше знаходився храм, планують створити «сквер пам’яті». «Ми найближчим часом представимо громаді концепцію, щоб ніхто не спекулював на цій темі. Тож у центральній частині міста з’явиться ще один скверик. Так, він буде невеликий, але це буде чудове місце. Незабаром ми оголосимо архітектурний конкурс», — заявив він. Попри те, що ще у 2019 році Комітет ООН з прав людини зобов’язав державу Україна не виселяти релігійну громаду УПЦ з приміщення по вулиці Чорновола, 6, де діяв Спасо-Преображенський храм, згодом будівлю передали у підпорядкування міського департаменту освіти. А вже 14 лютого 2022 року церкву знесли.Міська влада пояснювала необхідність знесення будівлі планами облаштувати на цій території дитячий садок. Однак, як визнав директор департаменту освіти та науки Ігор Максимчук, на момент ухвалення рішення навіть не існувало проектно-кошторисної документації для такого будівництва.За чотири роки на місці зруйнованої святині так і не розпочали жодних дій щодо зведення дитячого садка. А сьогодні міська влада вирішила облаштувати там «ще один скверик».