Статистика telegram каналу - @uop_official

УкрОборонПром

Subscribers: 5950
Photos: 597  Videos: 164  Links: 460 
Офіційний канал АТ "Українська оборонна промисловість". Тут ви прочитаєте про: 🔹Головні події в оборонній галузі країни 🔹Сучасні розробки озброєння та військової техніки України Наш офіційний сайт: https://ukroboronprom.com.ua/
2021-12-21

Кількість підписників

Історія змін лого

2024-05-14
2024-05-13
2024-04-24

Історія змін назви

УкрОборонПром
2024-05-14
Telegram: Contact @UOP_Official
2024-05-13
УкрОборонПром
2024-04-24

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2024-05-14
Акаунт Telegram
2024-05-13
Публічна группа чи канал
2024-04-24

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена
2024-05-14
Офіційно не підтверджена
2024-05-13
Офіційно підтверджена
2024-04-24
До кінця поточного року Укроборонпром забезпечить Сили оборони сотнями нових БпЛА. Дрони законтрактовані Держслужбою спеціального зв'язку та захисту інформації.

Реальні дії, реальні безпілотники, реальна робота оборонки.

Буде ще більше різних і грізних «пташок» для Перемоги.

«Укроборонпром сьогодні працює і виробляє те, чого не виробляв ніколи раніше упродовж десятків років. Вони почали робити FPV-дрони, дрони високої дальності. Ми в них купуємо цю продукцію і постачаємо ЗСУ» зазначив голова Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, бригадний генерал Юрій Щиголь в інтерв’ю інформаційній агенції Інтерфакс-Україна.

Детальніше тут: https://interfax.com.ua/news/interview/947864.html
Викрито та зупинено схему розкрадання майна оборонного підприємства

Працівники правоохоронних органів за сприяння служби безпеки Акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість» (УОП) викрили та зупинили схему незаконного збуту державного майна.

Представники відділу карного розшуку Святошинського УП ГУНП України у Києві затримали працівника одного з підприємств УОП під час збуту майна, що належить підприємству Товариства. Підозрюваний впродовж тривалого часу викрадав устаткування та налагодив схему його незаконної реалізації у столиці України та на Київщині.

Відомості про кримінальне правопорушення внесено у ЄРДР.

Укроборонпром спільно з правоохоронцями позбавляється від недоброчесних працівників нашої оборонки.
​​Майже половина кримінальних проваджень, зареєстрованих з 28 червня по 2 листопада поточного року, щодо підприємств, які входять до складу акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість» (УОП), була розпочата з ініціативи Компанії за результатами внутрішніх службових перевірок.
 
З кінця червня до початку листопада на низці підприємств Товариства правоохоронні органи за активного сприяння підрозділів безпеки УОП  здійснили близько 20 слідчих дій і заходів забезпечення кримінального провадження: обшуки, тимчасовий доступ до речей та документів тощо.

За цей період керівництво Компанії за виявленими фактами порушень і зловживань тимчасово відсторонило двох директорів підприємств.

Перший з них може бути причетним до численних порушень у фінансово-господарській діяльності заводу, другий – створив умови до експорту товарів подвійного використання під виглядом цивільних агрегатів. Вони можуть застосовуватися на авіаційній техніці, яку експлуатують повітряно-космічні сили країни агресора - рф. Другий екскерівник вже отримав підозру та перебуває під вартою у слідчому ізоляторі СБУ.

Варто додати, що 2 листопада за ініціативою нового керівника одного з підприємств Товариства правоохоронні органи зареєстрували кримінальне провадження за фактами так званої «прихованої оренди». Йдеться про можливе зловживання службовим становищем для незаконної передачі у користування третім особам нежитлових приміщень. Розпочато досудове розслідування, під час якого вивчають правомірність дій одного з керівників.

«Під час війни будь-який злочин у сфері ОПК дорівнює державній зраді, тому ми неухильно дотримуємося принципів нульової толерантності до корупції та інших зловживань і порушень з боку посадових осіб керівної Компанії та наших підприємств», – зазначає Генеральний директор УОП Герман Сметанін.

А відтак АТ «Українська оборонна промисловість» будує таку систему, яка не лише забезпечує невідворотність покарання за крадіжки, прояви корупції, за грубі порушення внутрішніх нормативних документів з питань ділової етики та комплаенсу, а має унеможливити їх в принципі.

Як і раніше, УОП активно співпрацює з правоохоронними органами щодо запобігання та виявлення зловживань і правопорушень у вітчизняній оборонці.
Заявивши про побудову антикорупційної інфраструктури, АТ «Українська оборонна промисловість» дотримується найкращих міжнародних практик. А відтак, Генеральний директор Укроборонпрому Герман Сметанін публічно оголошує про свої особисті зобовʼязання на посаді.

Це є одним з обовʼязкових кроків імплементації Антикорупційної стратегії та прозорого звітування перед суспільством. Виконання даних зобовʼязань підкреслює, що антикорупційна інфраструктура працює на всіх рівнях - від топменеджменту до кожного працівника підприємства.
🇺🇦🇩🇪Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» та один з провідних світових оборонних виробників, німецька компанія Rheinmetall AG, створили спільне підприємство. Німецько-українське ТОВ "RHEINMETALL UDI" було зареєстровано 18 жовтня 2023 року. Про це оголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час німецько-українського бізнес-форуму в Берліні за присутності Федерального канцлера Німеччини Олафа Шольца.

«Укроборонпром тривалий час працював над створенням спільного підприємства з Rheinmetall. Це відкриває нові можливості для державної оборонної промисловості та утверджує нас як надійного гравця на міжнародній арені. Я щиро вдячний нашим партнерам за співпрацю, – зазначив Генеральний директор Укроборонпрому Герман Сметанін під час візиту до Німеччини. – Це велика робота, проведена Офісом Президента України, Кабінетом Міністрів України, Міністерством закордонних справ і Міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним».
​​ДП «АНТОНОВ» стало першим представником України в Асоціації аерокосмічної та оборонної промисловості Європи (ASD). Індивідуальне членство, яке отримало підприємство, дасть змогу не лише стати учасником міжнародних галузевих подій, але й відкриває нові можливості для практичної співпраці з іноземними партнерами щодо імпортозаміщення, обміну досвідом, спільних проєктів тощо.

«Впевнений, що ДП «АНТОНОВ» посилить своєю фаховою експертизою ASD», – зазначив Євген Гаврилов, в.о. генерального директора підприємства.

Більше інформації тут.
​​Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» (УОП) провело перший з лютого 2022 року підбір кандидатів на посаду очільника одного зі своїх підприємств. На першому етапі було розглянуто понад 50 претендентів, лише семеро з яких потрапили у шорт-лист та були допущені до співбесіди.

Кандидатів оцінювали ключові професіонали УОП за участі голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки Олександра Завитневича, представників Мінстратегпрому та Мінекономіки, а також посольств Франції, Великої Британії й Німеччини.

Претенденти мали викласти своє бачення розвитку підприємства, поліпшення бізнес-процесів, виробничої діяльності та іншого, що має сприяти якомога кращому забезпеченню потреб Сил оборони України.

Практика конкурсного підбору кандидатів на керівні посади була припинена ще на початку повномасштабного вторгнення рф. Наразі відповідно до Антикорупційної стратегії на 2023-2024 рр. її відновлено на засадах прозорості, колегіальності ухвалення рішень і запобігання корупції у кадрових питаннях.

«Відтепер не на словах, а на ділі застосовується прозорий підбір за участі комісії, що сприятиме якісному оновленню нашої команди й залученню до неї професійних, перспективних, ефективних і доброчесних менеджерів. Надалі практика неодмінно продовжиться»,зазначає Герман Сметанін, Генеральний директор АТ «Українська оборонна промисловість».

#оборонка2_0
​​Представники контррозвідки СБУ за сприяння підрозділів з безпеки АТ «Українська оборонна промисловість» (УОП) викрили незаконну діяльність групи працівників одного з підприємств вітчизняної оборонки. Йдеться про налагодження протиправної схеми привласнення та збуту комплектуючих, необхідних для виробництва озброєння. Про це повідомляє СБУ.

За даними слідства, до організації оборудки причетні двоє керівників підрозділів підприємства, які залучили до злочинних дій майстра одного з цехів.

Їх незаконна діяльність завдала збитків держбюджету на понад 3,5 млн грн і могла призвести до зниження обороноздатності України.

Одному з керівників підрозділів підприємства вже повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
- ч. 4 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем);
- ч. 1. ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами).

Розслідування для притягнення до відповідальності його спільників триває. Учасникам угрупування загрожує до 8 років позбавлення волі.

АТ «Укроборонпром» тісно співпрацює з правоохоронними органами та всебічно сприяє розслідуванню цієї справи.

«Одне з найважливіших завдань, яке стоїть перед командою УОП, – відбудова антикорупційної інфраструктури на всіх рівнях: від підприємства до керівної компанії. Якщо хтось не розділяє політики нульової толерантності до корупції – він не буде працювати в нашій команді, натомість матиме справу з правоохоронним органами», – наголошує Генеральний директор АТ «Українська оборонна промисловість» Герман Сметанін.

#оборонка2_0
Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» повертає практику роботи конкурсних комісій, які проведуть підбір кандидатів на посаду директорів низки підприємств.

Таким чином, у своїй діяльності Укроборонпром дотримується принципів прозорості, відкритості та запобігання корупції, в тому числі, в питанні якісного підбору персоналу. Це є одним з важливих кроків імплементації затвердженої Антикорупційної стратегії.

УОП поступово оновлює команду й прагне залучити до керівництва своїми підприємствами найбільш талановитих й ефективних професіоналів.

Це відбувається завдяки спеціальній процедурі підбору кандидатів на відповідні посади з залученням профільної комісії. Потенційні управлінці розглядатимуться на умовах конкурентності, справедливості, неупередженості та прозорості.
​​Укроборонпром спільно з Міністерством стратегічних галузей промисловості України та НАЗК публічно презентував Стратегію запобігання, виявлення та протидії корупції, затверджену відповідним наказом від 26 серпня 2023 року. І це наступний реальний крок на шляху вибудови антикорупційної інфраструктури. Обговорення документу відбулось у колі експертів та представників ЗМІ.

💬«Побудова антикорупційної інфраструктури є одним з трьох ключових завдань команди УОП — разом із нарощуванням потужності виробництва та трансформації оборонної корпорації. Втім ані друге, ані третє неможливе без ефективної, дієвої системи боротьби з корупцією», - наголосив Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін.

На разі йдеться про короткострокову стратегію, розраховану на 2023-2024 роки. Вона передбачає першочергові кроки Укроборонпрому, реформованого в Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість». Серед них — формування культури несприйняття корупції, забезпечення невідворотньої відповідальності за неї, побудова системи каналів, які повідомлятимуть про прояви корупції.

💬«Вже зроблені реальні кроки. По-перше, для забезпечення прозорого відбору керівників підприємств створена та починає роботу комісія з відбору кандидатів на зайняття керівних посад на підприємствах. До неї входять представники УОП, громадських організацій, а також країн-партнерів. По-друге, ми повертаємо закупівлі на Prozorro і вже маємо успішний кейс із централізованої закупівлі електроенергії з економією майже 50 млн грн. І по-третє, ми оновлюємо політику управління майном підприємств ОПК», - зазначає Генеральний директор АТ «Українська оборонна промисловість» Герман Сметанін.

Стратегія розроблена з урахуванням вимог законодавства України, у відповідності до Конвенції ООН проти корупції, рекомендацій ОЕСР та Політики НАТО з виховання доброчесності тощо. В ній також враховані звіти від НАЗК, ГО «Разом проти корупції» та неурядової організації “StateWatch”.

💬«Відповідно до законодавства, під час війни розробка Стратегії не є обов'язковою для підприємств Укроборонпрому. Але його керівництво за підтримки Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України вирішило зробити цей важливий крок на шляху до запровадження міжнародних стандартів корпоративного управління та розбудови доброчесності. Таким чином понад 100 підприємств Товариства працюватимуть в умовах нульової толерантності до корупції. Це саме ті системні інституційні реформи, які врешті змінять суспільну свідомість, зроблять галузь високопродуктивною та сприятимуть нашій перемозі над ворогом. НАЗК долучилося до розробки Стратегії і дякує за відкритість та плідну співпрацю», - заявив Голова НАЗК Олександр Новіков під час презентації.

Далі — покрокова імплементація Стратегії, звітування перед суспільством та практичний внесок в успішність, надійність та доброчесність оборонно-промислового комплексу нашої держави. І це щоденна робота для кожного підприємства, кожного працівника Укроборонпрому без жодного винятку. Лише діючи законно, на умовах доброчесності та прозорості ми зможемо бути конкурентоспроможними та залучати партнерів та інвесторів у спільні проєкти.

#оборонка2_0
Побудова антикорупційної інфраструктури - важливий елемент трансформації УкрОборонПрому.

Як всередині компанії - комплаєнс та ризик менеджмент офіс, внутрішній аудит, служба безпеки. Так і зовнішній периметр - НАЗК, громадські організації, правоохоронні органи.

Обговорення антикорупційної стратегії УкрОборонПрому в професійному колі пройшло успішно. Скоро презентуємо публічно.

#працюємо_далі.
​​Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» (УОП) зекономило майже 50 млн грн під час спільної закупівлі електроенергії у системі  Prozorro для близько 60 своїх підприємств. Загальна сума закупівлі перевищує 1 млрд грн.
 
В аукціоні, який відбувався за трьома лотами, взяли участь шість провідних вітчизняних постачальників електроенергії - як державних, так і приватних. Конкурентна боротьба тривала до останнього кроку аукціону. Переможцем став державний енерготрейдер АТ «Енергетична компанія України» (АТ «ЕКУ»).
 
Варто зазначити, що саме централізована закупівля електроенергії, якої не відбулось, до прикладу, у 2022 році, дозволяє суттєво економити.
 
«Ми змінюємо систему закупівель Укроборонпрому. Зекономлені кошти вкрай важливі для нас, адже можуть бути спрямовані на розвиток виробничого потенціалу підприємств», зазначає Герман Сметанін, Генеральний директор Акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість».
 
 Як зазначив генеральний директор АТ «ЕКУ» Віталій Бутенко, перемога на такому важливому аукціоні підтверджує конкурентоспроможність держави не тільки у виробництві електроенергії, але і в сегменті трейдингу енергоресурсами.

«Загострення конкуренції через вихід на ринок державного енерготрейдера дає win-win результат. З однієї сторони - суттєве зменшення витрат державних компаній на закупівлях електроенергії. З іншої  -  збільшення доходів держави від торгівлі на тих сегментах енергоринку, де вона до цього була майже відсутня», – додав він.

#оборонка2_0
Одне з підприємств, яке входить до складу «Української оборонної промисловості» (УОП), оголосило конкурс інноваційних технічних проєктів «Премія Корольова».

Переможці матимуть змогу реалізувати свої ідеї на проммайданчику заводу із залученням висококваліфікованих фахівців. Захід відбудеться за підтримки Міжнародного Фестивалю інноваційних проєктів «Sikorsky Challenge 2023» у КПІ ім. І. Сікорського.

Запрошуються команди, які впроваджують проєкти у галузях:

🔹хайтек промисловість, авіація та космонавтика
🔹оборона і безпека
🔹цивільна і військова інфраструктура
🔹енергетична безпека

Реєстрація учасників за посиланням:https://www.sikorskychallenge.com/zayavka2023/

Заявки приймаються до 20 вересня поточного року.

Нагородження переможців відбудеться 24-27 жовтня 2023 року в рамках XII міжнародного фестивалю інноваційних проектів Sikorsky Challenge 2023.

#оборонка2_0
#залізні_зміни в українській оборонці продовжуються.

Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» випустило прості іменні акції на загальну суму понад 237 млн грн. 100% цих цінних паперів належатимуть державі Україна.

Реєстрація випуску акцій відбулася на підставі рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Це – наступний крок у трансформації АТ «УкрОборонПром».
‼️ Щодо закупівель БпЛА українського виробництва

У період з 22 лютого 2022 року Міністерством оборони України прийнято на озброєння/в експлуатацію 28 моделей БпЛА різних типів українського виробництва.

Серед них, у тому числі, 9 моделей дронів-камікадзе, серед яких 3 літакового типу, а також 6 моделей FPV-дронів.
Загальна кількість поставлених до Збройних Сил України БпЛА і дронів в рамках закупівель Міноборони налічує тисячі одиниць.

Розвиток українського виробництва озброєння та військової техніки, зокрема, розвідувальних, ударних дронів, дронів-камікадзе та баражуючих боєприпасів є пріоритетом для Міноборони.
Тому оборонне відомство восени 2022 року суттєво спростило процедури для винахідників та виробників. Внаслідок чого термін прийняття в експлуатацію нового озброєння та техніки скоротився з приблизно 2 років до 3-5 тижнів.

Постачання БпЛА українського виробництва для потреб ЗСУ постійно зростає у геометричній прогресії.
З низкою українських компаній укладено контракти на серійне виробництво 10 моделей БпЛА різних типів, найменування та обсяги не розкриваються з міркувань безпеки. Обсяги постачання визначені на підставі потреби, сформованої Генеральним штабом ЗС України.

Зазначимо, що згідно з бюджетними приписами заборонено укладати контракти на неіснуючі серійні моделі.
Закупівля може здійснюватися ВИКЛЮЧНО на підставі потреби від ГШ ЗСУ, яка формується тільки щодо реально існуючих засобів.
Окрім того, станом на 20 липня 2023 року до Міністерства оборони надійшло дві пропозиції від підприємств, які входили до складу колишнього концерну «Укроборонпром» (після реорганізації – АТ «Українська оборонна промисловість»). Зокрема, у 2023 році з підприємством концерну укладено державний контракт на закупівлю розвідувального дрону.
Також на даний момент завершені випробування єдиного дрону-камікадзе, розробником якого є одне із підприємств АТ «Українська оборонна промисловість». Здійснюється процедура допуску до експлуатації.

Після завершення процедури допуску до експлуатації та визначення Генеральним штабом потреби у зазначеному безпілотному авіаційному комплексі, буде прийматись рішення щодо його закупівлі для ЗСУ.

Міністерство оборони України
​​ДП «Антонов» відтепер єдиний акціонер компанії Antonov Logistic Salis. Бельгійську компанію Cargo Air Solutions, яка раніше володіла 49% акцій, виключили зі складу акціонерів. Офіційні зміни у реєстрі акціонерів набули чинності учора, 19 липня, увечері.

«Наше підприємство з учорашнього дня єдиний акціонер німецької дочірньої компанії Antonov Logistic Salis. Відтепер усі дивіденди від діяльності Antonov Logistic Salis надходитимуть на рахунки ДП «Антонов». Поставлена крапка у цьому процесі, це перемога для нас!», – розповів в.о. генерального директора ДП «Антонов» Євген Гаврилов.

Справа ДП «Антонов» і Cargo Air Solutions розглядалась у німецьких судах, у тому числі – у Вищому земельному суді Дрездена. У судовому порядку довели факт підробки протоколу зборів акціонерів. Це і стало підставою для виключення Cargo Air Solutions зі списку акціонерів компанії.

«Ми виправили помилку колишнього керівництва ДП «Антонов», дії якого дозволили продаж акцій невідомій компанії, яку створили менш ніж за місяць до купівлі акцій. Про цей факт писали у медіа ще у 2021 році. У червні 2023 року ДП «Антонов» на зборах акціонерів компанії прийняв рішення про виключення Cargo Air Solutions зі списку акціонерів. Останній спробував заблокувати це рішення у судах. Проте злагоджена робота команди юристів державного підприємства забезпечила відхилення заяви Cargo Air Solutions як у місцевому, так і у Вищому земельному суді Дрездена. 19 липня 2023 року офіційно зареєстрований новий реєстр акціонерів. З цього моменту ДП «Антонов» є єдиним акціонером компанії Antonov Logistic Salis з часткою в розмірі 100% акцій»,додала директорка з правових питань та корпоратизації ДП «Антонов» Ольга Абрамова.

Antonov Logistic Salis – компанія, яка створена для обслуговування вантажних авіаперевезень за програмою країн НАТО. Перший контракт за цією програмою підписали у 2019 році на три роки. Торік у червні його дію продовжили до кінця 2026 року. 

ДП «Антонов» здійснює авіаперевезення для країн НАТО та ЄС для екстреного доставлення вантажів у кризових ситуаціях. Можуть використовуватися два літаки Ан-124-100 «Руслан». Вони мають бути у режимі stand-by в аеропорту Лейпциг (Німеччина), а за додатковим викликом ДП «Антонов» надає ще три літаки.
Історично оборонна промисловість мала проблеми з прозорістю.

#залізні_зміни в оборонці означають і нульову толерантність до корупції.

Побудова ефективної антикорупційної інфраструктури в УкрОборонПромі - один з ключових пріоритетів і для мене, і для нового керівника Германа Сметаніна.

Зміна команди, трансформація державного концерну в акціонерне товариство - вже зроблено. Далі - формування наглядової ради, прийняття антикорупційної програми, побудова антикорупційної інфраструктури. Все за стандартами корпоративного управління OECD.

Мені з командою вже раз вдалося зробити трансформацію важкого, історично схильного до непрозорості державного гіганта. І вся країна побачила, що #залізні_люди можуть працювати без корупції.

Тепер #працюємо_далі для того щоб і #залізні_люди в оборонці відчували честь і гордість за професію.
Відсьогодні діяльність Державного концерну «Укроборонпром» припинена. Натомість утворено Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість».

«Наступний крок — переведення штату, передача майна та подальші трасформаційні процеси. Далі — формування Наглядової ради відповідно до стандартів OECD», – зазначив Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін.
​​Рішенням Кабінету Міністрів України керівником Акціонерного товариства «Українська оборонна промисловість» (правонаступник ДК «Укроборонпром») призначено Германа Сметаніна.

Розпорядження набирає чинності з 28 червня 2023 року.

Герман Сметанін має 9-річний досвід роботи у сфері оборонно-промислового комплексу. Головним фокусом його роботи стане кратне збільшення виробництва боєприпасів та військової техніки.

За словами Міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна, зміна керівництва найбільшого державного підприємства у галузі ОПК є одним із перших суттєвих кроків до процесу трансформування концерну.

«Перед новопризначеним гендиректором стоять три основні задачі: наростити виробництво боєприпасів та військової техніки, побудувати в компанії ефективну антикорупційну інфраструктуру та трансформувати Укроборонпром”. Це важливі кроки для втілення «залізних змін» у сфері вітчизняного оборонного виробництва. Разом нам вдасться посилити ОПК, суттєво наростити обсяги та темпи виробництва і, як результат, зробити його локомотивом відновлення економіки країни», – коментує Міністр.

Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» на чолі зі Сметаніним приймає на баланс та у штат всіх та все, що мав ДК «Укроборонпром».

Нагадаємо, 21 березня Кабмін утворив Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість» шляхом перетворення Держконцерну «Укроборонпром».
Сьогодні, 27 червня, Президент України підписав указ про звільнення Юрія Гусєва з посади генерального директора Державного концерну «Укроборонпром».

Юрій Гусєв був призначений гендиректором ДК «Укроборонпром» Указом Президента України 3 грудня 2020 року.

«Президент України Володимир Зеленський доручив і довірив мені реформу Укроборонпрому. 4 травня Уряд утворив Акціонерне товариство «Українська оборонна промисловість», а відтак крок до перетворення Державного концерну «Укроборонпром» у сучасну високотехнологічну оборонну компанію зроблено. Я радий, що велика війна не зупинила нашу команду на цьому шляху і що нам таки вдалося це зробити», – зазначив Юрій Гусєв.

У 2014-2016 роках Юрій Гусєв був заступником Міністра оборони України. З липня 2019 року очолював Херсонську обласну державну адміністрацію.

Команда Укроборонпрому вдячна Юрію Гусєву за визначний внесок у розвиток українського ОПК і бажає успіхів на новому місці роботи.